Hele, Rambo, kde je moje Lambo: Toto jsou nejoblíbenější auta amerických raperů

Martin Přibyl Martin Přibyl
7. 8. 2019 6:02
S trochou nadsázky musí každý správný klip amerického rapera obsahovat bandu kamarádů, holky v plavkách, jakoukoli tekutinu (vodu nebo alkohol, vyberte si) a nadupanou káru. Která auta se ale nejvíce hodí do rýmů americké popkultury? Magazín Car and Driver srovnal webovou databázi písničkových textů Genius.com a našel značky, o kterých se rapuje nejvíce. Podívejte se na ně do přehledu.
Foto: Volvo

22.-23. Volvo

Počet zmínek: 154
Nejčastěji "opěvovaná" vozidla: V70 (1)

Možná za to mohou stereotypy, ale bezpečná Volva pro drsné rapery nejsou. To i kvůli tomu, že se značka rýmuje se slovy jako yo-yo nebo loco, což znamená španělsky bláznivý. A bláznivé Volvo to vážně nejde dohromady.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 8 hodinami

Britská policie řešila tanker v Lamanšském průlivu. Na palubě byli černí pasažéři

Britská policie spolu s pobřežní a pohraniční stráží v neděli zasahovaly kvůli incidentu na ropném tankeru v Lamanšském průlivu jižně od ostrova Wight. Důvodem bylo několik černých pasažérů, kteří podle sdělení policie slovně vyhrožovali posádce. Informovala o tom agentura Reuters. Rozhlas ostrova Wight večer oznámil, že operace skončila zatčením sedmi podezřelých.

"Na palubě tankeru bylo několik černých pasažérů, kteří slovně vyhrožovali posádce. Nikdo nebyl zraněn," uvedla policie v prohlášení. BBC citovala právníky řeckého majitele lodi, podle nichž "stoprocentně nejde o únos", jak se předtím také spekulovalo.

K lodi, která se plaví pod liberijskou vlajkou, vyrazila v neděli plavidla pobřežní stráže i vrtulníky. Tanker Nave Andromeda, dlouhý 228 metrů, podle AP vyplul 6. října z Lagosu v Nigérii a do jihoanglického přístavu Southampton měl dorazit dnes dopoledne.

Zdroj: ČTK
Další zprávy