Foto: Nové rodinné kombíky zdražují. Za méně než 400 tisíc korun už jich pořídíte jen osm

Dacia Logan MCV je jednoznačně nejlevnějším kombíkem na českém trhu. Terénní provedení Stepway z obrázku se prodává od 288 400 korun, základní verze dokonce od 189 900 korun.
Aktuálně druhým nejlevnějším kombíkem střední, tedy v českých podmínkách manažerské třídy, je Toyota Avensis Touring Sports. Za základní provedení 1.6 Live zaplatíte 649 900 korun.
Suverénně nejdostupnějším manažerským kombi je Ford Mondeo. Varianta s benzinovým turbomotorem 1.5 EcoBoost se v kombinace se základní výbavou Trend prodává za  569 900 korun.
Honda Civic Tourer je nejdražším kombíkem nižší střední třídy mezi masovými značkami. Prodává se od 492 900 korun ve verzi s benzinovým motorem 1,8 l a výbavou Comfort.
Tradičně vyšší základní cenu má také Volkswagen Golf Variant. Po nedávné modernizace se nejlevnější provedení 1.0 TSI Trendline prodává za 441 900 korun.
Foto: Dacia
Ondřej Běhal
24. 7. 2017 18:31
Nejlevnější z nich nestojí ani dvě stě tisíc korun, ale jen dalších sedm jich s cenou začíná pod čtyřmi sty tisíci korunami. Řeč je o kombících nižší střední třídy a větších, které jsou v českých poměrech považovány za rodinné. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout patnáct aktuálně nejlevnějších.

Přehled všech 181 verzí rodinných kombíků s cenou nižší než půl milionu korun si prohlédněte zde.

 

Právě se děje

před 37 minutami

Výkonný výbor FAČR kvůli koronaviru znovu odložil valnou hromadu

Výkonný výbor Fotbalové asociace ČR rozhodl o dalším odložení valné hromady, která se měla uskutečnit 18. června v Olomouci. Důvodem jsou přetrvávající opatření proti šíření nového typu koronaviru, která komplikují organizaci. O novém termínu zatím nerozhodl. Původně se měla valná hromada konat 29. května.

Další zprávy