Žena vzala syna na střelnici, aby ho popravila

Kristina Winklerová
11. 4. 2009 14:31
Tallahassee (Florida) - Rodinná tragédie jak z akčního filmu se odehrála na střelnici ve floridském Casselberry. Čtyřiačtyřicetiletá žena nejprve zastřelila svého syna a pak si vzala život.

Nepříčetná matka přistoupila zezadu k nic netušícímu synovi, který právě střílel na terč, a jedinou ranou mu prostřelila hlavu. Jen o několik vteřin později si sama vložila zbraň do úst.

Žena svůj čin již delší dobu plánovala a dvacetiletého syna pozvala na nedělní výlet na střelnici s jasným úmyslem připravit ho o život. Mladík i jeho matka bydleli ve stejném městě, ale odděleně.

"Musela jsem poslat svého syna do nebe a sebe do pekla," napsala podle deníku TheSun.co.uk ve svém dopise na rozloučenou. Žena se považovala za Antikrista a syna chtěla zachránit před zatracením.

Šokující scénu zachytily do nejmenších podrobností bezpečnostní kamery. Matka se nejprve natáhla pro volnou zbraň a pak syna bez zaváhání a z bezprostřední blízkosti střelila.

Žena pak ustoupila o několik kroků zpět a prostřelila si hlavu. Muž na vedlejším stanovišti mezitím na zemi zpozoroval těla a začal křičet o pomoc.

"Viděl jsem, jak se to dítě hroutí a dusí se krví," vypověděl konsternovaný svědek. Mladík zemřel na místě.

Zabíjet jí prý přikázal Bůh

Matka, která zemřela až v nemocnici, po sobě zanechala také nahrávku, ve které svůj čin obhajuje a vysvětluje. Zabíjení prý plánovala od té doby, co slyšela Boha říkat: "Máš zbraň. Můžeš to udělat."

"Bůh mě proměnil v Antikrista. Jsem dobrým člověkem, ale Ďábel a Bůh ze mě udělali tu nejhorší osobu na světě," líčila žena dále své pohnutky.

V nahrávce také popisovala své halucinace a omlouvala se chlapcovu otci. "Až se dostaneš do nebe, řekni mému synovi, jak moc jsem ho milovala," vzkázala mu.

Policejní zpráva odhalila, že u čtyřiačtyřicetileté ženy lékaři v minulosti diagnostikovali duševní poruchu, kvůli které skončila v léčebně. Vyšlo také najevo, že matce byl na střelnici zakázán vstup, protože se tam před sedmi lety pokusila o sebevraždu.

 

 


 


 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Požár haly v pražském Braníku si vyžádal škodu deset milionů

Pondělní požár haly v Modřanské ulici v Praze si vyžádal škodu zhruba deset milionů korun. Příčiny vzniku požáru zatím nejsou známy. Zraněn nebyl při požáru nikdo. Vyplývá to z informací na webu hasičů. S likvidací ohně se hasiči v pondělí potýkali 13 hodin. V úterý dopoledne se na místo vrátí vyšetřovatelé.

K požáru zděné haly v pražském Braníku, kde bylo uskladněno různé zboží včetně oblečení nebo nábytku, vyjížděli hasiči před 06:00. Ještě ráno se propadla střecha objektu a k hořícímu materiálu se hasiči dostávali jen obtížně. Zásah proto trval dlouho. Už po ránu byl oheň podle informací pražských hasičů pod kontrolou, hasiči pak ale ještě vyhledávali skrytá ohniska. Až kolem 19:00 hasiči oznámili, že všechny jednotky z místa odjíždějí.

Požár v pondělí zastavil na několik hodin automobilovou i tramvajovou dopravu. Až před 15:00 byla Modřanská ulice znovu zcela průjezdná.

Zdroj: ČTK
Další zprávy