Jak se vyznáte v izraelsko-palestinském konfliktu? Vyzkoušejte si kvíz

Martin Novák Denis Chripák Martin Novák, Denis Chripák
22. 5. 2021 11:39
Jedenáct dní trvalo ostřelování izraelského území raketami Hamásu, izraelské letectvo a dělostřelectvo zase pálilo na Pásmo Gazy. V pátek vyjednali Egypťané příměří. Vyzkoušejte si v našem kvízu, jak moc se orientujete v blízkovýchodním konfliktu.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 19 minutami

Fotbaloví mistři Evropy budou hrát s vítězi Copy América

Evropská fotbalová unie UEFA se domluvila s jihoamerickou federací CONMEBOL na uspořádání zápasu mezi vítězi mistrovství Evropy a Copy América. Oznámila to dnes UEFA, dohoda zatím platí na tři ročníky akce.

Současní šampioni Itálie a Argentina se utkají příští rok v červnové reprezentační pauze, o místu konání se teprve rozhodne. Kromě toho UEFA a CONMEBOL otevřou společnou kancelář v Londýně.

Obě nejsilnější konfederace patří k největším odpůrcům návrhu na zkrácení čtyřletého intervalu mistrovství světa na polovinu, s nímž nedávno přišel předseda Mezinárodní fotbalové federace Gianni Infantino. FIFA kvůli kritice pozvala na 30. září zástupce klubů, ligových soutěží, národních federací i hráčských unií k on-line konferenci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy