U Plzně havarovala tři vozidla. Nehoda si vyžádala jeden život

ČTK ČTK
Aktualizováno 5. 9. 2019 11:32
Šestapadesátiletý muž zemřel ve čtvrtek ráno při nehodě dvou osobních aut a jednoho nákladního vozu nedaleko plzeňské okrajové čtvrti Litice. Nehoda se stala u litického sjezdu ze silničního přivaděče na Klatovy.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

 "Posádky zdravotnické záchranné služby na místě resuscitovaly muže, bohužel přes veškerou naší snahu svým zraněním podlehl. Záchranná služba na místě ošetřila ještě jednoho muže, který nevyžadoval transport do zdravotnického zařízení," popsala Andrea Divišová z krajské záchranné služby.

Nehoda se stala kolem 7:30. Podle dosavadního vyšetřování jel třiačtyřicetiletý řidič s vozidlem Ford od sjezdu z přivaděče k Řepné ulici v Liticích, zřejmě ale nedal na křižovatce přednost a chtěl odbočit vlevo. Srazil se přitom s autem Renault šestapadesátiletého muže, který jel po hlavní silnici.

Srážka odhodila Renault do protisměru do cesty nákladnímu vozu třiačtyřicetiletého řidiče. Po čelním střetu řidič Renaultu na místě zemřel. Zkoušky na alkohol a omamné látky byly u řidičů negativní, vzniklou škodu policisté předběžně vyčíslili na 200 tisíc korun. Okolnostmi nehody se dál zabývají.

 

Právě se děje

Další zprávy