Silnice R10 u Boleslavi je po sérii nehod znovu průjezdná

ČTK Domácí ČTK, Domácí
Aktualizováno 6. 3. 2015 11:24
Silnice byla uzavřena ve směru na Prahu, policie odkláněla dopravu u Bakova nad Jizerou.
ilustrační foto
ilustrační foto | Foto: Reuters

Mladá Boleslav - Kvůli několika nehodám byla ráno na Mladoboleslavsku uzavřena silnice R10 ve směru na Prahu, vozovka je namrzlá.

Policisté odkláněli dopravu u Bakova nad Jizerou, uvedla mluvčí středočeské policie Štěpánka Zatloukalová.

Kolem deváté hodiny byl zprůjezdněn levý jízdní pruh, poté byla silnice plně zprůjezdněna, řekla mluvčí mladoboleslavské policie Markéta Johnová.

Podle mluvčí středočeských záchranářů Petry Effenbergerové byli při nehodě lehce zraněni dva lidé, které záchranáři odvezli do mladoboleslavské nemocnice.

Podle mluvčí mladoboleslavské policie Markéty Johnové byla R10 uzavřena kolem šesté hodiny ráno. Mezi 53. kilometrem a exitem 46 poblíž Kosmonos ve směru od Turnova do Bakova řidiči zatím neprojedou.

Na silnici havarovaly čtyři osobní automobily a jeden kamion. Na místě zasahovala záchranka a hasiči.

Dopravní nehoda se ráno stala také u Miličína na Benešovsku. Při střetu osobního a nákladního auta byly zraněny dvě děti, z toho jedno vážně.

Silnice 3 mezi Voticemi a Táborem byla uzavřena kvůli přistání vrtulníku.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Požár haly v pražském Braníku si vyžádal škodu deset milionů

Pondělní požár haly v Modřanské ulici v Praze si vyžádal škodu zhruba deset milionů korun. Příčiny vzniku požáru zatím nejsou známy. Zraněn nebyl při požáru nikdo. Vyplývá to z informací na webu hasičů. S likvidací ohně se hasiči v pondělí potýkali 13 hodin. V úterý dopoledne se na místo vrátí vyšetřovatelé.

K požáru zděné haly v pražském Braníku, kde bylo uskladněno různé zboží včetně oblečení nebo nábytku, vyjížděli hasiči před 06:00. Ještě ráno se propadla střecha objektu a k hořícímu materiálu se hasiči dostávali jen obtížně. Zásah proto trval dlouho. Už po ránu byl oheň podle informací pražských hasičů pod kontrolou, hasiči pak ale ještě vyhledávali skrytá ohniska. Až kolem 19:00 hasiči oznámili, že všechny jednotky z místa odjíždějí.

Požár v pondělí zastavil na několik hodin automobilovou i tramvajovou dopravu. Až před 15:00 byla Modřanská ulice znovu zcela průjezdná.

Zdroj: ČTK
Další zprávy