Při nehodě na Benešovsku se zranily dvě děti, jedno těžce

ČTK ČTK
Aktualizováno 6. 3. 2015 10:08
Pro jedno z dětí museli záchranáři přivolat vrtulník. Srážka se stala po sedmé hodině ráno.
Zdravotnický vrtulník. Ilustrační foto.
Zdravotnický vrtulník. Ilustrační foto. | Foto: ZZS Královéhradeckého kraje, p.o.

Benešov - Při páteční nehodě osobního a nákladního auta u Miličína na Benešovsku byly zraněny dvě děti, z toho jedno vážně, a žena.

Silnice 3 mezi Voticemi a Táborem je uzavřená, přistává tam vrtulník. Uvedla to mluvčí středočeských policistů Štěpánka Zatloukalová. Příčinu nehody na místě vyšetřují policisté.

Nehoda se stala po sedmé hodině ráno. Podle mluvčí benešovské policie byly zraněny dvě devítileté děti.

"Holčička byla zraněna lehce, chlapec má těžší zranění a vrtulník ho bude transportovat do nemocnice," řekla Stulíková.

Mluvčí středočeských záchranářů doplnila, že při nehodě byla také středně těžce zraněna žena, záchranáři ji odvezli do motolské nemocnice s podezřením na otřes mozku a poraněním břicha.

Chlapce také původně měla sanitka odvézt do Motola, ale protože se jeho stav zhoršil a vyžadoval intenzivní lékařskou péči, byl po napojení na umělou plicní ventilaci letecky transportován do pražské krčské nemocnice.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Biker Cink si v Novém Městě zopakoval čtvrté místo z úvodu SP

Biker Ondřej Cink dojel v závodě Světového poháru v cross country v Novém Městě na Moravě čtvrtý, stejně jako před týdnem v úvodu seriálu v německém Albstadtu. S velkým náskokem dnes zvítězil Brit Thomas Pidcock.

Cink se na domácí trati držel od začátku v popředí, a přestože se mu vzdalovaly medailové pozice a jel dlouho osamocený, dokázal udržet cenné čtvrté místo. Na Pidcocka měl ztrátu přesně dvou minut.

Další zprávy