Sebevražda vyloučena. Muže z Benešovska zřejmě někdo zabil

ČTK ČTK
5. 3. 2015 12:12
Kriminalisté zatím neupřesnili, za jakých okolností muž v chatové oblasti Prosečnice zemřel.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: René Volfík\Economia

Krhanice - Mrtvý muž, který byl v pondělí nalezen v chatové oblasti u Krhanic na Benešovsku, byl nejspíše zavražděn. Bližší informace policie zatím nemůže zveřejnit, čeká na výsledky dalších expertiz. ČTK to řekla mluvčí středočeské policie Štěpánka Zatloukalová.

Tělo sedmatřicetiletého muže bylo nalezeno v chatové oblasti Prosečnice. Za jakých okolností muž zemřel, zatím kriminalisté neupřesnili. Více informací podle mluvčí poskytnou, až budou mít výsledky analýzy DNA. "Sebevražda už je velmi málo pravděpodobná," uvedla Zatloukalová.

V neděli večer byli v Neratovicích na Mělnicku nalezeni dva mrtví lidé, výsledky pitvy potvrdily, že zemřeli na následky střelných poranění. Podle Zatloukalové nelze nyní upřesnit za jakých okolností, protože ještě probíhá další šetření a připravují se znalecké posudky. Ty mohou vyvrátit či potvrdit jednu z možných hypotéz, že se jednalo o vraždu a sebevraždu.

 

Právě se děje

před 4 minutami

Po zřícení části obytného domu u Miami se pohřešuje 51 lidí, řekla místní činitelka televizi CNN. Podle starosty počet obětí pravděpodobně naroste.

Další zprávy