Převrácený kamion na dvě hodiny uzavřel dálnici D1 u Ostrovačic

ČTK ČTK
Aktualizováno 14. 7. 2019 10:18
Dálnice D1 ve směru na Prahu byla dnes ráno asi dvě hodiny uzavřená mezi Ostrovačicemi a Devíti kříži po nehodě kamionu. Nikdo se nezranil. Kamion však ležel na boku, specializovaná firma jej musela vyprostit. V místě se tvořily kolony.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Twitter HZS JMK

Nehoda se stala kolem páté hodiny ráno na 173. kilometru dálnice u Javůrku na Brněnsku. Dálnice byla přibližně do 7:30 průjezdná jedním pruhem. Policie ji zavřela až později kvůli odstraňování kamionu, který ležel na boku a vytékala z něj nafta.

Hasiči naftu zachycovali a přečerpávali do sudů. Poté místo předali policii a specializované firmě a následovalo dvouhodinové uzavření dálnice kvůli odstraňování škod.

Řidiči sjížděli z dálnice na exitu 178. Objízdná trasa vedla po silnici 602 přes Ostrovačice, Říčany a Domašov. Na D1 se řidiči vraceli na exitu 168 Devět křížů.

 

Právě se děje

před 12 minutami

Hokejisty USA povede na MS v Rize kouč Capuano z Ottawy

Hokejisty Spojených států amerických povede na mistrovství světa v Rize Jack Capuano. Bývalý hlavní kouč New York Islanders je od roku 2019 asistentem v Ottawě.

Čtyřiapadesátiletý Capuano bude působit u americké seniorské reprezentace potřetí a poprvé jako hlavní trenér. V roce 2017 byl asistentem na mistrovství světa a o rok dřív na Světovém poháru.

Další zprávy