Vystrašená recepční dělala, že ho nevidí. Muž se do hotelu nepřišel ubytovat

lis lis
3. 11. 2023 16:13
Asi třicetiletý muž zazvonil kolem půlnoci z 8. na 9. října na recepci hotelu v Praze 1. Ubytovat se ale zjevně nechtěl. Po konverzaci s recepční se posadil na nedalekou pohovku v hotelovém lobby a více než hodinu a půl masturboval. Policie teď požádala veřejnost o pomoc při pátrání.
Muž přišel o půlnoci do hotelu. Po konverzaci s recepční hodinu a půl masturboval | Video: Policie ČR

Neznámý muž si podle svých slov chtěl původně objednat pokoj na jednu noc. Protože u sebe neměl žádné doklady, usadil se na nedalekou pohovku a řekl recepční, že čeká, až mu doklady přinese manželka.

Mezitím ale začal masturbovat. "Udivená žena ze strachu dělala, že ho nevidí, a bála se, aby ji jakkoliv nenapadl. Onanista po více než hodině a půl navštívil toalety a po krátkém rozloučení s recepční odešel neznámo kam," uvedl mluvčí pražské policie Richard Hrdina.

Protože se kriminalistům nepodařilo muže dopátrat, zveřejnila video, na kterém je muž vidět při činu, a prosí o pomoc. "Jde o muže snědé pleti ve věku kolem třiceti let, který má tmavé vlasy s výraznou pleší a kouty. Z kamerového záznamu je dále patrné, že by mohlo jít o leváka," popsal Hrdina s tím, že neznámému muži hrozí v případě dopadení a odsouzení až dvouleté vězení za trestný čin výtržnictví.

Mohlo by vás zajímat: Lupič v USA přepadl fast food. To byla chyba, jedli v něm policisté

Lupič přepadl fast food s kuřecími řízečky. Právě si na nich pochutnávali dva policisté. | Video: Video
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy