Při požáru rodinného domu v pražských Záběhlicích zemřela žena a dvouleté dítě

ČTK ČTK
28. 2. 2016 9:30
Při požáru rodinného domu v pražských Záběhlicích zemřela v noci na dnešek žena a dvouleté dítě. Dalších 14 lidí z okolních domů bylo evakuováno, jeden člověk skončil v nemocnici. Hasiči dostali oheň pod kontrolu zhruba za hodinu. ČTK to sdělily mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová a mluvčí pražské policie Andrea Zoulová. Požár vypukl v jednom z domů v Hlavní ulici. Hořelo v přízemí i prvním patře. "Dohašovací práce probíhaly až do rána, proto zatím příčinu nebylo možné zjistit. Během dne se policisté s hasiči na místo vrátí, využijeme také psa specializovaného na vyhledávání akcelerantů hoření," uvedla Zoulová.
Požár rodinného domu v Praze
Požár rodinného domu v Praze | Foto: HZS Praha / Milan Pacík
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Výsledek primárek ve Wisconsinu úřady oznámí až příští týden

V americkém státě Wisconsin se i přes pandemii nemoci covid-19 konaly prezidentské primárky, ve kterých se v případě demokratů utkali o stranickou prezidentskou nominaci někdejší viceprezident Joe Biden a senátor Bernie Sanders.

Výsledky budou podle rozhlasové stanice NPR zveřejněny až 13. dubna jak dříve určil jeden ze soudů, který spor o konání voleb během krizové doby nynější pandemie rozhodoval.

Ve Wisconsinu tamní ministerstvo zdravotnictví podle úterní bilance eviduje 2578 nakažených, z nichž 92 nemoci podlehlo. U 745 lidí si jejich stav vyžádal hospitalizaci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy