Video: Pražští policisté pátrají po muži, který opakovaně onanoval na veřejnosti

Domácí Domácí
21. 11. 2019 11:12
Pražští kriminalisté od konce října pátrají po neznámém muži, který podle oznámení devětadvacetileté ženy masturboval v Ďáblickém lese. "Podle poškozené muž klečel na zemi, měl vytáhnutý penis a onanoval," uvedla na policejním webu mluvčí Violeta Siřišťová.
Policisté hledají muže, který se opakovaně uspokojuje na veřejnosti v Ďáblickém háji. | Video: Aktuálně.cz

Policie se domnívá, že se jedná o stejného muže, na kterého mířilo i několik dalších oznámení podobného charakteru. "Oznamovatelů je několik a popis podezřelého je téměř shodný," uvedla mluvčí.

Ženě, která na muže narazila při běhu, se povedlo podezřelého natočit na video. Policisté žádají, aby se kdokoli, kdo muže pozná, nebo ví, kde by se mohl zdržovat, ozval na linku 158.

 

Právě se děje

před 10 minutami

Egypťan Bahader je v téměř 75 letech fotbalovým rekordmanem

Egypťan Ezzeldin Bahader byl krátce před 75. narozeninami zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako nejstarší profesionální fotbalista na světě. Podle agentury Reuters získal tento primát po sobotním zápase v egyptské třetí lize, v níž podruhé nastoupil za tým 6th October a znovu odehrál celých 90 minut.

První duel zvládl Bahader v březnu, kdy dokonce skóroval z penalty, a pak na potřebný další start čekal déle, než myslel, protože sportovní svět zastavila pandemie koronaviru. O rekord dědeček šesti vnoučat nyní připravil Izraelce Isaaka Hayika. Ten ještě loni hrál ve věku 73 let, a to jako brankář. Hadaderovi bude pětasedmdesát let 3. listopadu.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Spojené arabské emiráty ratifikovaly dohody o normalizaci vztahů s Izraelem

Kabinet Spojených arabských emirátů dnes ratifikoval dohodu o navázání plnohodnotných diplomatických vztahů s Izraelem, kterou zástupci obou zemí podepsali ve Washingtonu v září. Informovala o tom agentura Reuters. Izraelská vláda a parlament dohodu se SAE ratifikovaly minulý týden.

Zdroj: ČTK
Další zprávy