Video: Pražští policisté pátrají po muži, který opakovaně onanoval na veřejnosti

Domácí Domácí
21. 11. 2019 11:12
Pražští kriminalisté od konce října pátrají po neznámém muži, který podle oznámení devětadvacetileté ženy masturboval v Ďáblickém lese. "Podle poškozené muž klečel na zemi, měl vytáhnutý penis a onanoval," uvedla na policejním webu mluvčí Violeta Siřišťová.
Policisté hledají muže, který se opakovaně uspokojuje na veřejnosti v Ďáblickém háji. | Video: Aktuálně.cz

Policie se domnívá, že se jedná o stejného muže, na kterého mířilo i několik dalších oznámení podobného charakteru. "Oznamovatelů je několik a popis podezřelého je téměř shodný," uvedla mluvčí.

Ženě, která na muže narazila při běhu, se povedlo podezřelého natočit na video. Policisté žádají, aby se kdokoli, kdo muže pozná, nebo ví, kde by se mohl zdržovat, ozval na linku 158.

 

Právě se děje

před 26 minutami

Biden si volal s prvním zahraničními lídry od své inaugurace

Americký prezident Joe Biden si v pátek telefonoval s prvními zahraničními lídry od své středeční inaugurace. Nejdříve hovořil s kanadským premiérem Justinem Trudeauem, se kterým se podle agentury Reuters dohodli spojit síly v boji proti koronaviru. Následně šéf Bílého domu volal mexickému prezidentovi Andrésovi Manuelovi Lópezovi Obradorovi. Ten označil hovor za "příjemný a zdvořilý" a dodal, že vše nasvědčovalo tomu, že vztahy mezi oběma státy budou dobré.

"Probrali spolupráci ohledně vakcín," citoval Reuters z komuniké úřadu kanadského ministerského předsedy. Podle agentury AP státníci probírali možnost, aby Kanada dostávala vakcíny proti covidu-19 z výrobního zařízení firmy Pfizer v americkém Michiganu. V současné době Ottawa obstarává všechny dávky očkovací látky ze zařízení Pfizeru v Belgii a firma jí už oznámila, že bude mít v dodávkách zpožděn

Zdroj: ČTK
Další zprávy