Video: Pražští policisté pátrají po muži, který opakovaně onanoval na veřejnosti

Domácí Domácí
21. 11. 2019 11:12
Pražští kriminalisté od konce října pátrají po neznámém muži, který podle oznámení devětadvacetileté ženy masturboval v Ďáblickém lese. "Podle poškozené muž klečel na zemi, měl vytáhnutý penis a onanoval," uvedla na policejním webu mluvčí Violeta Siřišťová.
Policisté hledají muže, který se opakovaně uspokojuje na veřejnosti v Ďáblickém háji. | Video: Aktuálně.cz

Policie se domnívá, že se jedná o stejného muže, na kterého mířilo i několik dalších oznámení podobného charakteru. "Oznamovatelů je několik a popis podezřelého je téměř shodný," uvedla mluvčí.

Ženě, která na muže narazila při běhu, se povedlo podezřelého natočit na video. Policisté žádají, aby se kdokoli, kdo muže pozná, nebo ví, kde by se mohl zdržovat, ozval na linku 158.

 

Právě se děje

před 15 minutami

Policie navrhla státnímu zástupci, aby obžaloval bývalého brněnského politika Švachulu a další lidi v kauze podezření z korupce na radnici Brno-střed

Policie navrhla státnímu zástupci, aby obžaloval bývalého brněnského politika Jiřího Švachulu (dříve ANO) a další obviněné v případu podezření z korupce na radnici Brno-střed. Upozornil na to dnes web Seznam Zprávy a státní zástupce Radek Mezlík informaci potvrdil Celkem jde o 11 lidí a dvě firmy.

Mezlík uvedl, že výše úplatků, které si skupina podle kriminalistů rozdělila, je dohromady asi 33 milionů korun. Ovlivněny byly podle policie zakázky v celkovém objemu asi za 328 milionů korun. Dotyční jsou obvinění z několika trestných činů, například z účasti na organizované skupině či z přijetí úplatku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy