Požár haly na Kolínsku napáchal desetimilionovu škodu, dva lidé se zranili

ČTK ČTK
4. 9. 2018 19:58
V Tuchorazi na Kolínsku v úterý podvečer hořela skladovací hala. Oheň napáchal škodu za deset milionů korun, dva lidé se při požáru nadýchali zplodin. Příčinu vyšetřovatelé zjišťují, řekl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda. "Zraněnými jsou civilisté, kteří se pokoušeli uhasit požár před naším příjezdem," uvedl Svoboda. V hale byla uskladněná převážně jablka a její součástí byla i moštárna. Hasiči při příjezdu na místo zjistili, že hoří elektrorozvaděč. Kolem 19:30 měli požár pod kontrolou a halu odvětrávali.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Jiří Koťátko/Economia
 

Právě se děje

Aktualizováno před 5 hodinami

Fotbalisté Norwiche se po roce vracejí do Premier League

Fotbalisté Norwiche se po roční pauze vracejí do nejvyšší anglické soutěže. "Kanárci" sice ve 42. kole druhé ligy podlehli po dlouhém oslabení Bournemouthu 1:3, postup už ale měli zajištěný před utkáním díky remízám třetí Swansea s posledním Wycombem (2:2) a čtvrtého Brentfordu s Millwallem (0:0). Norwich je z jejich dosahu a má osmibodový náskok na druhý Watford. K zajištění prvního místa mu v posledních čtyřech duelech stačí uhrát pět bodů.

Norwich před dvěma lety postoupil do Premier League jako vítěz, ale mezi elitou skončil beznadějně poslední. K návratu mu pomohl zejména finský kanonýr Teemu Pukki, který je s 25 trefami mezi střelci druhý.

Do Premier League přímo postoupí nejlepší dva týmy, další čtyři se utkají o zbývající volné místo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy