Opilá žena přišla o život. Ležící na silnici ji přejelo auto

ČTK ČTK
6. 9. 2015 13:14
Podnapilá jedenadvacetiletá žena přišla o život. Nedaleko pardubické ubytovny na Hůrkách si lehla na zem, kde ji přejelo auto.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: ČTK

Pardubice - V Pardubicích v sobotu večer zahynula jednadvacetiletá žena. Nedaleko ubytovny na Hůrkách si opilá lehla na silnici a vozem ji přejel devětasedmdesátiletý řidič. Žena na místě zemřela. ČTK to řekl operační důstojník policie.

"Žena si údajně po jakési hádce lehla na silnici, byla podnapilá. Projíždějící auto ji přejelo," uvedl policista.

Řidič Škody Felicie před jízdou nepil alkohol, jak prokázala dechová zkouška, dodal operační důstojník.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Ukrajinská policie dopadla podezřelé z vraždy novináře Šeremeta. Zemřel při výbuchu bomby

Ukrajinská policie zadržela a obvinila podezřelé z vraždy novináře Pavla Šeremeta. Toho před třemi lety v centru Kyjeva zabil výbuch bomby nastražené v autě. Zadržení podezřelých ve čtvrtek oznámil ministr vnitra Arsen Avakov. Šeremet v minulosti pracoval jako novinář také v Bělorusku a v Rusku.

"Policie právě zadržela a se souhlasem generální prokuratury obvinila podezřelé z účasti na vraždě Pavla Šeremeta. Je to výsledek velmi složité a úporné práce skutečných profesionálů a důležitý krok k úplnému objasnění případu," napsal Avakov na Twitteru a poděkoval kriminalistům. Očekává, že soud na podezřelé uvalí vazbu. O podrobnostech případu slíbil novináře informovat později spolu s náčelníkem kriminální policie.

Mezi zadrženými je podle médií i hudebník a bývalý účastník bojů s proruskými separatisty na východě země Andrij Antonenko. "Právě mě obviňují ze Šeremetovy vraždy, přímo teď a na mém dvoře," napsal na sociální síti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy