Hromadná nehoda zablokovala silnici mezi Šumperkem a Bludovem. Čtyři muži jsou zraněni

ČTK ČTK
Aktualizováno 25. 11. 2016 15:42
Na kraji Šumperku nedaleko Bludovského kopce se v pátek ráno stala hromadná nehoda. Podle policejní mluvčí Terezy Neubauerové se srazilo pět osobních aut. Do šumperské nemocnice nakonec záchranáři odvezli čtyři zraněné muže. Podle mluvčího záchranné služby Zdeňka Hošáka šlo o lehká zranění. Hlavní tah ze Šumperku musel být na více než dvě hodiny uzavřen."Devětadvacetiletý řidič vozu značky Dacia Logan pravděpodobně vlivem mikrospánku přejel do protisměru, kde se postupně střetl se třemi vozidly značky Fiat, Ford a Škoda. Vozidlo Fiat se po nárazu dostalo do smyku, přejelo také do protisměru a narazilo do dalšího vozidla značky Volkswagen," řekla policejní mluvčí Tereza Neubauerová.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Před pěti lety z bankomatu v Mělníku zmizelo šest milionů korun, policie nyní obvinila dva muže

Policie zadržela dva muže, kteří jsou podezřelí z toho, že před pěti lety vykradli bankomat v Mělníku. Podle kriminalistů z něho odnesli šest milionů korun. Hrozí jim pět až 12 let vězení.

"Pracovali v bezpečnostní agentuře, která poskytuje služby v převozu peněz a provozuje bezpečnostní systémy. Měli tak detailní znalosti o chodu společnosti, znali způsob manipulace s kazetami na bankovky a jejich doplňování do bankomatů," uvedla mluvčí.

Policisté oba, čtyřicetiletého a čtyřiačtyřicetiletého muže, zadrželi 4. prosince. Obvinili je z vloupání.

Zdroj: ČTK
Další zprávy