Dálnici D35 u Olomouce uzavřela nehoda dvou osobních aut, dva lidé jsou zraněni

ČTK ČTK
Aktualizováno 16. 7. 2018 9:41
Téměř na dvě hodiny byla v pondělí ráno uzavřena dálnice D35 ve směru z Olomouce na Mohelnici kvůli nehodě dvou osobních aut. "Nehoda se stala po 06:00, provoz je již obnoven v jednom jízdním pruhu," řekla krajská policejní mluvčí Irena Urbánková. "Při nehodě se zranili dva lidé," řekl mluvčí krajské záchranné služby Pavel Lampa. Nehoda se stala na 261. kilometru dálnice, krátce před 07:00 byla dálnice zcela uzavřena. Řidiče mířící od Olomouce směrem na Mohelnici policie odkláněla na sjezdu na Křelov, před 09:00 byl provoz ve směru z Olomouce na Mohelnici obnoven zatím v jednom jízdním pruhu, uvedla policejní mluvčí. Okolnosti nehody policie stále vyšetřuje.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 8 hodinami

Prototyp nové rakety SpaceX explodoval na testovací rampě, nehoda nesouvisí se sobotním startem

Prototyp nové rakety Starship společnosti SpaceX dnes explodoval na testovací rampě v americkém státě Texas. Nehoda podle agentury Reuters nesouvisí s chystaným sobotním startem lodě Crew Dragon stejné firmy k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS). Informace o případných zraněných zatím nejsou hlášeny.

V sobotu má raketa Falcon 9, která rovněž patří SpaceX, vynést do vesmíru na druhý pokus z floridského Mysu Canaveral loď Crew Dragon s dvojčlennou posádkou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy