Nehoda pěti osobních aut blokovala dálnici D35 z Mohelnice na Olomouc. Kolize se obešla bez zranění

ČTK ČTK
Aktualizováno 2. 10. 2017 9:09
Dálnici D35 na trase z Mohelnice na Olomouc blokovaly dvě nehody, při kterých se srazilo pět osobních aut. Podle krajské policejní mluvčí Ireny Urbánkové se nehody obešly bez zranění. Kolize dopravu komplikovala asi hodinu a půl, zhruba od 8 hodin je ale komunikace průjezdná bez omezení. Nehody se staly kolem 06:30 na 255. kilometru. "V prvním případě jde o nehodu tří osobních aut, v druhém případě se srazila dvě osobní auta," řekla policejní mluvčí Urbánková.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Adetokunbo v NBA dovedl Milwaukee k šesté výhře za sebou

Nejužitečnější hráč minulé sezony Janis Adetokunbo zaznamenal ve čtvrtečním utkání NBA proti Portlandu impozantní triple double za 24 bodů, 19 doskoků a 15 asistencí a byl strůjcem vítězství Milwaukee 137:129. Bucks se po šesté výhře za sebou osamostatnili v čele Východní konference.

Adetokunbo podruhé v sezoně dosáhl na dvojciferná čísla ve třech základních statistických ukazatelích a stal se prvním hráčem v historii klubu, který zaznamenal bilanci čítající alespoň 20+15+15. Jeho čtvrteční výkon v historii ligy předčili jen slavní Oscar Robertson, Wilt Chamberlain a Larry Bird.

Střelecky se přitom řecký basketbalista trápil a proměnil jen devět z 27 střel. V počtu finálních přihrávek ale ve své sedmé sezoně v lize dosáhl na osobní rekord. "Když mi to nepadalo, snažil jsem se nacházet spoluhráče. Udělal jsem ale jen půlku práce, to oni se trefovali," řekl Adetokunbo.

Další zprávy