Řidič zastřelil v Jihlavě ženu, která jela v protijedoucím autě. Pachatel zatím nebyl dopaden

Domácí Domácí
Aktualizováno 15. 12. 2017 21:39
Neznámý člověk střílel na jihlavském sídlišti z auta na protijedoucí vůz. Kulka v něm zasáhla ženu, která zraněním podlehla. Informovala o tom Česká televize. "Krajská kriminálka prověřuje okolnosti závažného násilného činu, který se stal kolem 14:00 v Jihlavě. Zemřela jedna osoba, po pachateli všemi dostupnými prostředky pátráme," informovala mluvčí krajské policie na Vysočině Dana Čírtková. Střelba se odehrála ve Slavíčkově ulici v místní části Bedřichov. Ženu oživovali až do příjezdu záchranářů kolemjdoucí. "Okamžitě po příjezdu na místo jsme zahájili resuscitaci, která však byla neúspěšná," řekla ředitelka krajských záchranářů Vladislava Filová.
Místo střelby- jihlavské sídliště Bedřichov, křižovatka ulic Slavíčkova a Sokolovská.
Místo střelby- jihlavské sídliště Bedřichov, křižovatka ulic Slavíčkova a Sokolovská. | Foto: ČTK
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy