reklama
 
 

Pohřešovanou dívku z Nového Jičína našli mrtvou. O vraždu nešlo, potvrdila policie

15. 1. 2016
Šestnáctiletou dívku z Nového Jičína, po které policisté pátrali od 6. ledna, našli v pátek v odlehlé části města mrtvou. Identitu děvčete potvrdili její rodiče. Příčinu smrti určí až pitva. Po prvotním ohledání policisté vyloučili cizí zavinění.

Nový Jičín - Šestnáctiletá dívka z Nového Jičína, po které policie pátrala od 6. ledna, byla v pátek nalezena mrtvá v odlehlé části města. Identifikovali ji rodiče. Přesnou příčinu dívčiny smrti určí pitva, po prvotním ohledání těla ale policie vyloučila cizí zavinění.

Dívka odešla z domova 5. ledna a od té doby o ní nebyly žádné zprávy. Od vyhlášení pátrání policie uskutečnila několik pátracích akcí, a to na zemi i za pomoci vrtulníku. Policejní mluvčí Petr Gřes upřesnil, že policisté hledali v oblastech, ve kterých se podle jejich informací dívka dříve pohybovala, nebo ji tam lidé naposledy viděli. Zároveň prověřovali i všechny informace od obyvatel, které vyzvali ke spolupráci.

"Cílená pátrací akce byla v pátek zaměřena do oblasti mezi Skalkami a za Císařskou. V dopoledních hodinách byla pohřešovaná ve vytipované oblasti nalezena bez známek života," dodal policejní mluvčí.

autor: ČTK | 15. 1. 2016

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Moravskoslezský kraj

  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama