Záhadná smrt ženy ve Dvoře Králové. Pomoci má veřejnost

ČTK ČTK
25. 4. 2015 11:30
Žena odcházela na noční směnu, do práce však již nedorazila.
Žena při cestě na noční službu.
Žena při cestě na noční službu. | Foto: Policie ČR

Dvůr Králové nad Labem  - Policie od pátku vyšetřuje smrt šedesátileté ženy ve Dvoře Králové nad Labem na Trutnovsku. Na základě provedené pitvy kriminalisté nevylučují, že ženě mohl někdo před smrtí fyzicky ublížit.

Policie žádá veřejnost o spolupráci při zmapování pohybu ženy v noci ze čtvrtka na pátek, informovala mluvčí hradecké krajské policie Ivana Ježková.

Žena měla vyjít z bytu na Benešově nábřeží ve čtvrtek kolem 21:30. Odcházela na noční směnu do podniku Mileta. Po cestě se měla zastavit v jiném bytě na Benešově nábřeží, ale na směnu začínající ve 22:00 již nedorazila. Její tělo bylo nalezeno v pátek v 02:45 v ulici Elišky Krásnohorské zhruba 100 metrů od vchodu do firmy Mileta. Pohřešování ženy policii oznámil její spolupracovník poté, co žena nepřišla na směnu.

Žena se mohla také pohybovat mezi ulicemi Elišky Krásnohorské a ulicí Štefánikovou, která vede k areálu zoologické zahrady. "Vzhledem k tomu, že je v této lokalitě několik restaurací a barů, mohl si ženy všimnout kterýkoliv z hostů," uvedla Ježková. Policii zejména zajímá, zda se žena s někým potkala, hovořila nebo jí někdo případně obtěžoval.

Žena byla vysoká zhruba 160 centimetrů, plnoštíhlé postavy a kratších hnědých vlasů. Na sobě měla tmavě zelenou bundu, černé kalhoty a černé boty. Na zádech měla mít černý batoh s červeným lemováním a v ruce měla nést igelitovou tašku světlé barvy. "V okamžiku nálezu těla ale ani batoh, ani igelitovou tašku kriminalisté nenalezli. Proto žádáme veřejnost i o oznámení případného nálezu jak batohu, tak igelitové tašky," uvedla Ježková.

Případné informace mohou svědci policii zavolat na linku 158 nebo na telefonní číslo 602 651 187.

 

Právě se děje

Další zprávy