Opilá žena pobodala svého o třicet let staršího manžela

ČTK ČTK
12. 8. 2015 13:14
K incidentu došlo po společné hádce. Muž skončil v nemocnici. Policie ženu obvinila z pokusu o vraždu.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Bleskově

Karlovy Vary - Policisté obvinili z pokusu vraždy 26letou ženu, která v neděli po hádce na ubytovně v Karlových Varech pobodala svého 57letého manžela.

Muž skončil v nemocnici, žena čeká na rozhodnutí o uvalení vazby. Informovala o tom krajská policejní mluvčí Zuzana Týřová.

Muž ženu slovně i fyzicky napadal

"V pokoji, který obývala společně se svým manželem, mělo dojít při společné oslavě ke vzájemné slovní rozepři. Muž v podnapilém stavu ničil vybavení pokoje, ženu slovně a fyzicky napadal. Podnapilá obviněná vzala ze stolu kuchyňský nůž a muže několikrát bodla do oblasti hrudníku," popsala Týřová.

Žena muži způsobila zranění, se kterým byl převezen do Karlovarské krajské nemocnice k ošetření a následné hospitalizaci. V případě prokázání viny hrozí obviněné až osmnáctiletý trest odnětí svobody.

 

Právě se děje

před 21 minutami

Při nehodě dodávky na Vyškovsku se zranilo deset lidí

Deset lidí se dnes nad ránem zranilo při havárii mikrobusu u Nesovic na Vyškovsku, uvedl mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška. Silnice I/50, která je hlavním tahem ze Slovenska na Brno, byla přes hodinu neprůjezdná, problémy v dopravě ale nebyly. Před pátou ranní už se dalo místem projet.

Nehoda se stala okolo půl čtvrté, vozidlo mělo ukrajinskou značku. "Auto vyjelo ze silnice a převrátilo se přes střechu. Potom zůstalo stát na kolech mimo silnici v poli," uvedl Mikoška. Podle něj cestovalo v autě dvanáct lidí. "Všichni byli při našem příjezdu mimo vozidlo, nemuseli jsme nikoho vyprošťovat. Deset lidí se zranilo. Z toho bylo sedm mužů a tři ženy," řekl Mikoška.

Zdroj: ČTK
Další zprávy