V Brně se na křižovatce srazil trolejbus s autem, zranil se jeden člověk

ČTK ČTK
4. 6. 2019 9:51
Jedno zranění si vyžádala ranní nehoda trolejbusu a osobního auta na křižovatce Tržní a Olomoucké ulice v Brně. Stala se nedaleko místa nedávné, mnohem vážnější srážky trolejbusu a tramvaje v Křenové ulici, při které se zranilo 45 lidí. Po úterní nehodě se v ranním provozu tvořily kolony. Podle mluvčí dopravního podniku Hany Tomaštíkové vjelo osobní auto do cesty trolejbusu. Mluvčí záchranné služby Michaela Bothová doplnila, že se při prudkém brzdění a nárazu zranil jeden z pasažérů trolejbusu, podle dostupných informací spíše lehce. Byl při vědomí, záchranná služba jej vyšetřila a odvezla do nemocnice, uvedla Bothová.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: PID, DPP
 

Právě se děje

před 9 minutami

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman nedostal z Hradu pozvánku na 28. října

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman zatím nedostal pozvánku na slavnostní udílení státních vyznamenání na Pražském hradě 28. října. Pozvání nedostal ani loni. Nejvyšší žalobce se zhruba před dvěma lety odmítl dostavit na schůzku s prezidentem Milošem Zemanem v době, kdy státní zastupitelství dohlíželo na vyšetřování kauzy v Lesní správě Lány.

"Od té doby, kdy pan nejvyšší státní zástupce odmítl schůzku s panem prezidentem za situace, kdy bylo Nejvyšší státní zastupitelství činné v kauze Lesní správy Lány, pan nejvyšší státní zástupce žádné pozvání na Hrad nedostal a s žádným už ani nepočítá," řekl tehdy mluvčí nejvyššího žalobce Petr Malý.

Zdroj: ČTK
Další zprávy