reklama
 
 

Teploty vystoupají až na jarních 18 stupňů. Víkend ale proprší, na horách bude sněžit

16. 3. 2017
O víkendu se dočkáme příjemných teplot až kolem 15 stupňů, přijdou ale i srážky, které budou na horách sněhové. Meteorologové varují i před sněhovými jazyky. Srážky a oblačná obloha vydrží i na začátku příštího týdne.

Praha - Jarní teploty, které vyšplhají až na 18 stupňů, slibují v nadcházejících dnech meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu. Očekávají ale i četné srážky, které budou na horách sněhové.

Ve čtvrtek vydrží teploty mezi 10 až 14 stupni a obloha bude převážně polojasná. K večeru má oblačnosti ubývat.

V pátek se dočkáme jasné oblohy. Během dne ale bude od severozápadu oblačnosti přibývat. Později se objeví déšť nebo přeháňky, které budou na horách v nadmořské výšce nad 800 metrů sněhové. Ojediněle se mohou objevit i bouřky. Teploty vystoupají na 14 až 18 stupňů.

Sobota přinese převážně zataženou oblohu a občasný déšť. Na horách bude sněžit, k večeru se mohou na některých místech tvořit sněhové jazyky. Denní teploty spadnou na 5 až 9 stupňů.

V neděli bude proměnlivá oblačnost a místy se objeví přeháňky. Ve vyšších polohách má stále padat sníh. Teploty přes den vystoupají na 8 až 12 stupňů.

Ještě v pondělí bude zatažená až oblačná obloha. Srážky ale budou ustávat a oblačnosti má postupně ubývat. Rtuť teploměru vystoupá až na 15 stupňů.

V dalších dnech bude zpočátku polojasno s ojedinělými přeháňkami. Pak má zas oblačnosti a srážek přibývat. Teploty se budou pohybovat v rozmezí od 10 do 15 stupňů.

autor: Domácí | 16. 3. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama