reklama
 
 

Víkend proprší, na horách bude sněžit. Teploty nepřekročí 10 stupňů, oteplí se až příští týden

9. 3. 2017
Slunce si neužijeme ani o víkendu, ani začátkem příštího týdne. Obloha bude většinou zatažená a přijde i déšť a přeháňky, které budou na horách sněhové. Rtuť teploměru se v nejbližších dnech nepřehoupne přes 10 stupňů Celsia. Mírně oteplit by se mělo až koncem příštího pracovního týdne.

Praha - O víkendu ani začátkem příštího týdne si jarního počasí příliš neužijeme. Na hory se vrátí sněžení, v nižších polohách bude pršet. Teploty se přes den udrží do 10 stupňů Celsia, v noci klesnou až k 4 stupňům pod bod mrazu, předpovídají meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu.

V pátek bude zataženo až oblačno. Na většině území zaprší, nebo se objeví přeháňky. Ve vyšších polohách budou srážky smíšené nebo sněhové. "K večeru od západu čekáme ustávání srážek a protrhávání oblačnosti," předpovídají meteorologové. Přes den se teploty udrží mezi 5 až 9 stupni Celsia, v noci klesnou těsně nad bod mrazu.

Sobota přinese oblačnou až zataženou oblohu, zpočátku bude místy i polojasno. Na severovýchodě místy déšť nebo přeháňky, nad 500 metrů sněžení. Přes den rtuť teploměru vystoupá na 6 až 10 stupňů Celsia, v noci klesne na 1 až mínus 3 stupně.

Ani v neděli se počasí výrazně nezmění. Obloha bude oblačná až zatažená, během dne polojasná. Ojediněle se objeví slabý déšť nebo přeháňky. Ve vyšších polohách budou srážky sněhové. Teploty přes den vystoupají až k 10 stupňům, v noci klesnou k mínusem 3 stupňům Celsia.

Začátkem příštího týdne bude opět oblačná obloha, postupně polojasná. V pondělí můžeme očekávat i srážky, které budou v tisíci metrech sněhové. Teploty během dne vystoupají na 5 až 9 stupňů, v noci spadnou na 0 až mínus 4 stupně Celsia

Další dny příštího pracovního týdne budou stále převážně oblačné, ojediněle bude obloha polojasná. Dočkáme se i přeháněk, na horách sněhových. Teploty přes den se udrží do 10 stupňů, v závěru týdne vyšplhají až ke 13 stupňům Celsia.

9. 3. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama