To nejlepší z veletrhu ve Vegas: Notebook jako papír, mizící TV a zakázaný vibrátor

Otakar Schön
11. 1. 2019 6:43
Největší veletrh spotřební elektroniky na světě právě probíhá v Las Vegas, kde se představují tisíce nových produktů. Zpravodaj Aktuálně.cz vybral ty nejzajímavější, nejlepší nebo nejkontroverznější, včetně vibrátoru, který se na CES ukazovat nakonec nesměl.
Foto: Otakar Schön

Nvidia GeForce RTX 2060 - nová generace karet pro novou generaci her

Nová generace grafických karet Nvidia s sebou přinesla podporu technologie raytracing, která přináší fotorealistický obraz ve hrách díky simulaci chování světelných paprsků. Zní to složitě, ale v praxi to znamená realistické stíny a odrazy objektů ve zobrazené scéně.

Nová karta GeForce RTX 2060 je zatím nejlevnější v rodině RTX a bude dostupná už za pár dní i v Česku. Kromě toho Nvidia na CES ukázala i notebooky s mobilní verzí karet RTX a to je teprve paráda.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Nováček Granada dál stíhá ve španělské lize vedoucí Real

Nováček španělské fotbalové ligy Granada porazila Pamplonu 1:0 a v tabulce je druhá o bod za Realem Madrid. "Bílý balet" ji v minulém kole v souboji o první místo zdolal 4:2. Na čtyřbodový rozdíl může Granadě znovu odskočit v sobotním utkání na Mallorce.

O vítězství Granady nad Pamplonou rozhodl v 38. minutě hlavičkou po standardní situaci portugalský obránce Domingos Duarte, který skóroval i před dvěma týdny proti Realu.

Další zprávy