Foto: Na rekreaci s kolegy? Tak vypadají podnikové chaty velkých firem v 21. století

Klikněte pro vstup do fotogalerie.
Energetická firma prodala i tříhvězdičkový hotel Vydra v Srní na Šumavě. Koupila jej plzeňská stavební společnost Mene Industry.
Rozšířenou síť vlastních rekreačních zařízení má nadále Česká pošta. Většina z 32 objektů je určena pouze pro zaměstnance. Některá jsou ale k dispozici i veřejnosti, například rekreační a školící zařízení Moravec na Vysočině. Kromě zděné budovy je součástí také 12 velkých a 27 malých chat.
V Moravskoslezském kraji vlastní Česká pošta školící a rekreační zařízení Vítkov-Podhradí. Pojme až 45 osob.
A například rekreační středisko České pošty v Luhačovicích má kapacitu 44 osob, nechybí ani konferenční místnost.
Foto: ČEZ
Markéta Zemánková Markéta Zemánková
Aktualizováno 22. 10. 2017 21:36
Skupina ČEZ se zbavuje svých posledních větších hotelů. Polostátní podnik prodal letos na jaře dva rekreační objekty a další plánuje nabídnout zájemcům hned, jak to bude možné. Některé další firmy však podnikové chaty pro své zaměstnance dál využívají a nemají v plánu je prodávat. Některé z nich jsou dostupné i pro veřejnost.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 30 minutami

Čtyřicetiletá série Dukly skončila. Primátorky vyhrála osma Slavie Praha

Vítězem 108. ročníku Primátorek jsou veslaři Slavie Praha. Druhá skončila na Vltavě se ztrátou tří sekund osma společenství Slavie s Přerovem a třetí dojela posádka pražského ČVK s Mělníkem, jež měla manko dalších tří vteřin.

Po změně pravidel se dnes konal první ročník po omezení startu veslařů takzvaných resortních sportovních center včetně Dukly. V hlavním závodě tak formálně skončila více než čtyřicetiletá vítězná série Dukly, v nejrychlejší posádce však sedělo hned šest veslařů, kteří jsou v současnosti členy armádního klubu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy