Kupte si zámek, kapli nebo faru. Podívejte se, co teď nabízejí realitní kanceláře

Klikněte pro vstup do fotogalerie.
U Moravských Budějovic je na prodej zámek Litohoř z 18. století, jehož součástí je více než 23 tisíc metrů čtverečních pozemků. V rozsáhlém areálu jsou také dvě bývalé hospodářské budovy, které jsou dnes částečně pronajaty.
Zámek Litohoř je kulturní památkou a je ve velmi dobrém stavu, v roce 2005 prošel opravou. Jeho cena je 12 500 000 korun.
Nedaleko Mělníku je na prodej barokní zámek Řepín. Původní tvrz z roku 1207 patřila řádu německých rytířů a na barokní zámek byla přestavena v 17. století.
Cena zámku je 20 650 000 korun, náleží k němu rozsáhlý anglický park a hospodářské budovy.
Foto: RE/MAX
Markéta Zemánková Markéta Zemánková
Aktualizováno 16. 7. 2017 13:46
Zajímavé historické stavby jsou na prodej po celé republice. Projděte si perly, které nabízí realitní kanceláře.
 

Právě se děje

před 4 minutami

Slovenští dopravci opět blokují hraniční přechod Břeclav-Brodské, kolona má čtyři kilometry

Slovenští dopravci opět blokují hraniční přechod Břeclav-Brodské na dálnici D2 pro nákladní auta. Podle webu dopravniinfo.cz se ráno vytvořila asi dvoukilometrová kolona, podle aktuálních záběrů z kamer byla kolona kolem 9:00 už čtyřkilometrová. Kvůli blokádě jsou kolony i v Mostech u Jablunkova na Frýdecko-Místecku.

Hraniční přechody na pomezí Slovenska a Zlínského kraje byly ráno průjezdné bez omezení. Blokádami chtějí slovenští dopravci přimět vládu, aby splnila jejich požadavky týkající se výrazného snížení silniční daně a zvýšení slev z mýtného.

Přes hraniční přechod Břeclav-Brodské projedou osobní auta, autobusy a nákladní auta jedoucí v režimu ADR, která přepravují nebezpečné věci, a nákladní auta převážející zvířata. Ostatní nákladní vozy mohou využít exit 48 Břeclav a pokračovat směr Hodonín nebo Sudoměřice.

před 57 minutami

Slavia si předčasně stáhla útočníka Musu z hostování v Liberci

Fotbalová Slavia Praha si předčasně stáhla útočníka Petaru Musu z hostování v Liberci, kde měl chorvatský talent působit do konce sezony. Jednadvacetiletý hráč se k lídrovi české ligy připojí dnes a odletí s ním na herní soustředění do portugalského Algarve. Červenobílí o tom informovali na svém webu.

Slavia si Musu stáhla zpět poté, co tým v zimní pauze opustil kapitán Milan Škoda a další útočník Mick van Buren odešel na hostování. Chorvatský mladík doplní v Edenu dvojici zbylých hrotových hráčů Stanislava Tecla a Júsufa Hilála.

Musa přišel do Slavie v létě 2017, ale dosud za Pražany neodehrál ani jeden soutěžní zápas. Nejprve hostoval v druholigovém Žižkově a před rokem zamířil do Liberce. Zatímco vloni na jaře se při deseti ligových startech gólově neprosadil, za uplynulý podzim skóroval v nejvyšší soutěži sedmkrát a byl druhým nejlepším střelcem Severočechů.

Další zprávy