Kupte si zámek, kapli nebo faru. Podívejte se, co teď nabízejí realitní kanceláře

Klikněte pro vstup do fotogalerie.
U Moravských Budějovic je na prodej zámek Litohoř z 18. století, jehož součástí je více než 23 tisíc metrů čtverečních pozemků. V rozsáhlém areálu jsou také dvě bývalé hospodářské budovy, které jsou dnes částečně pronajaty.
Zámek Litohoř je kulturní památkou a je ve velmi dobrém stavu, v roce 2005 prošel opravou. Jeho cena je 12 500 000 korun.
Nedaleko Mělníku je na prodej barokní zámek Řepín. Původní tvrz z roku 1207 patřila řádu německých rytířů a na barokní zámek byla přestavena v 17. století.
Cena zámku je 20 650 000 korun, náleží k němu rozsáhlý anglický park a hospodářské budovy.
Foto: RE/MAX
Markéta Zemánková Markéta Zemánková
Aktualizováno 16. 7. 2017 13:46
Zajímavé historické stavby jsou na prodej po celé republice. Projděte si perly, které nabízí realitní kanceláře.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 31 minutami

Čtyřicetiletá série Dukly skončila. Primátorky vyhrála osma Slavie Praha

Vítězem 108. ročníku Primátorek jsou veslaři Slavie Praha. Druhá skončila na Vltavě se ztrátou tří sekund osma společenství Slavie s Přerovem a třetí dojela posádka pražského ČVK s Mělníkem, jež měla manko dalších tří vteřin.

Po změně pravidel se dnes konal první ročník po omezení startu veslařů takzvaných resortních sportovních center včetně Dukly. V hlavním závodě tak formálně skončila více než čtyřicetiletá vítězná série Dukly, v nejrychlejší posádce však sedělo hned šest veslařů, kteří jsou v současnosti členy armádního klubu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy