Opel, Hyundai nebo Mercedes? Vybrali jsme čtyři levné ojetiny do města i na delší výlety

Petr Šikl
15. 3. 2018 7:25
Mále auto do města nemusí být jen Škoda Fabia, Volkswagen Polo nebo Ford Fiesta. Trh s ojetými automobily nabízí další zajímavé možnosti, které jsou dokonce levnější a mají často méně najeto. Vybrali jsme pro vás čtyři, prohlédněte si je v grafice.

Hyundai i20 (2008-2014)

Při výběru pohonné jednotky nemůžete prakticky udělat chybu. Žádný z nabízených motorů nehrozí výraznějším průšvihem. Nejlepší volbou je čtyřválcová benzínová dvanáctistovka nabízená ve dvou výkonnostních verzích. Zájemci o automatickou převodovku mohou s klidným svědomím sáhnout po čtrnáctistovce spojené s měničovým čtyřstupňovým automatem. Ten hladkostí řazení deklasuje "dvouspojky", výkon neředí a spotřebu zase tolik nezvyšuje. A hlavně je spolehlivý.

 

Právě se děje

před 34 minutami

Ant Group, divize čínské Alibaby, získá z prodeje akcií až 35 miliard dolarů, nejvíce v historii

Společnost Ant Group, která je finančně technologickou divizí čínského internetového prodejce Alibaba, získá z prodeje akcií až 35 miliard dolarů (zhruba 808 miliard Kč). Bude to největší primární veřejná nabídka akcií (IPO) v historii. V pondělí to uvedl server CNBC.

Firma nabídne akcie na burzách v Šanghaji a Hongkongu. Pokud vše půjde hladce, předstihne tato nabídka loňskou nabídku akcií energetické společnosti Saudi Aramco, v té době největší na světě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy