Do Brna opět přijedou majitelé exkluzivních aut

Radek Pecák Radek Pecák
7. 5. 2010 13:10
auto

Spoustu strojů značek Ferrari, Porsche, Lamborghini, Audi, BMW či Mercedes-Benz budou moci spatřit diváci na brněnském Masarykově okruhu o tomto víkendu. Spolu s nimi by měly být k vidění i některé okruhové speciály. Svá rychlá auta sem totiž přijedou provětrat členové Klubu sportovních aut.

Novinkou proti předchozím srazům bude soutěž o nejlepší zvuk supersportu! Na cílové rovince budou postupně projíždět jednotlivě ta nejexkluzivnější auta a diváci budou moci hlasovat.

Také už se nebude konat žádné losování  deseti lidí, kteří se pak svezou na sedadle spolujezdce v některém z přihlášených aut. Kdo přijde včas dopoledne a zaregistruje se u pracovnic KSA v boxu číslo 1, pojede.

Brány se otevřou pro veřejnost v sobotu (8. 5.) v 09:00 a v neděli (9. 5.) také ve stejný čas. Program končí v 18:00. Na každý den jsou přihlášení jiní členové klubu, takže kdo chce vidět všechny typy aut, měl by si udělat čas po oba dva dny. 

Vstupné na jeden den je 200,- Kč za osobu. 100,- Kč pak stojí parkování; platí na jeden den v areálu autodromu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy