Nová Škoda Rapid na vlastní oči. Podívejte se na detaily

Nová Škoda Rapid na vlastní oči. Podívejte se na detaily
O tvrdých plastech a jejich kvalitě se již napsalo mnohé. Dodáváme, že jsou náchylné k poškrábání.
Síťka na odložení mobilů na bočnicích opěradel předních sedadel je dobrý nápad, i když ne zcela originální. Podobné kapsy měla už fabia na počátku tisíciletí.
Konečně USB zástrčka přímo u rádia. Už nebude nutno hledat kabel s nástavcem kdesi u spolujezdce.
Polovičatá tlačítka. Korejská konkurence má tlačítek na volantu až příliš. Tady se tlačítky ovládá jen rádio, zatímco palubní počítač zastarale kolébkovým přepínačem na páčce stěračů.
Foto: Radek Pecák
Radek Pecák Radek Pecák
9. 7. 2012 18:00

Rapid je sedmým modelem automobilky Škoda a po Citigo letošním druhým přírůstkem do rodiny. Je to model, který má automobilce přilákat statisíce nových zákazníků ročně. Zároveň to má být model, který přinese nemalý zisk. Proto jsou na voze viditelná "levná" řešení. Na druhou stranu i tentokrát Škoda nabídne zákazníkům bonusy.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Federer rozdrtil Albota, v Basileji je už posedmnácté ve čtvrtfinále

Miláček domácích fanoušků Roger Federer porazil v druhém kole v Basileji 6:0, 6:3 Moldavana Radu Albota a při 19. startu na halovém turnaji v rodném městě si zahraje 17. čtvrtfinále. V dosavadních dvou zápasech prohrál slavný švýcarský tenista jen pět gamů.

Osmatřicetiletý Federer dnes navázal na úvodní výhru nad Němcem Peterem Gojowczykem za 53 minut a s Albotem se zdržel jen zhruba o deset minut déle. Na kurtu tak grandslamový rekordman nestrávil ještě ani dvě hodiny a upravil svou bilanci v St. Jakobshalle na 73:9.

Federer útočí v Basileji na jubilejní desátý titul, což se mu letos povedlo už na trávě v Halle. Ve čtvrtfinále se může střetnout s krajanem Stanem Wawrinkou, jehož ještě ve 2. kole čeká Američan Frances Tiafoe.

Zdroj: ČTK
Další zprávy