Na Mělnicku vykolejil osobní vlak. Škoda je 400 tisíc, nikdo nebyl zraněn

ČTK ČTK
29. 4. 2018 21:03
Na nádraží ve Lhotce u Mělníka v neděli v podvečer vykolejil osobní vlak. Při nehodě vznikla škoda 400 tisíc korun, řekl generální inspektor Drážní inspekce Jan Kučera. Příčiny vykolejení vlaku vyšetřovatelé zjišťují. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Osobní vlak na trati vykolejil v 17:35. Mířil z Mělníka do Mladé Boleslavi. České dráhy kvůli nehodě mezi Mělníkem a Mšenem zavedly náhradní autobusovou dopravu. Podle webu dopravce by výluka měla trvat do 23:00.
ilustrační foto.
ilustrační foto. | Foto: ČD
 

Právě se děje

před 4 minutami

V depu v Praze vykolejila při posunu lokomotiva, část příměstských vlaků stojí

V železničním depu v Praze Vršovicích v úterý ráno vykolejila při posunu lokomotiva. Nehoda zastavila provoz příměstských vlaků mezi hlavním nádražím a Braníkem. Obnovení provozu České dráhy předpokládají v poledne, vyplývá z jejich webu. Co bylo příčinou vykolejení stroje, se vyšetřuje. "Následně bude nakolejení speciální technikou a oprava kolejiště," uvedly dráhy.

před 33 minutami

Putin Saúdské Arábii nabídl systém protiraketové obrany S-400

Rusko je po útoku na saúdskoarabská ropná zařízení připraveno Rijádu pomoci a prodat mu systém protiraketové obrany S-400. Řekl to ruský prezident Vladimir Putin po pondělních rozhovorech o Sýrii s tureckým prezidentem Recepem Tayyipem Erdoganem a íránským prezidentem Hasanem Rúháním v Ankaře. Informovala o tom agentura Reuters. 

Další zprávy