Kamion narazil do stromu, silnice 16 na Kladensku stála

ČTK ČTK
Aktualizováno 4. 3. 2015 13:44
Pravděpodobnou příčinou nehody bylo podle mluvčí nepřizpůsobení rychlosti vozidla schopnostem řidiče, povětrnostním podmínkám a stavu komunikace.
ilustrační foto.
ilustrační foto. | Foto: Policie ČR

Kladno - Nehoda nákladního auta ve středu ráno uzavřela silnici číslo 16 poblíž obce Hvězda na Kladensku.

Jde o hlavní tah mezi Slaným a Rakovníkem. "Řidič je zraněný, škoda je zhruba dva miliony korun," řekla mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.

Pravděpodobnou příčinou nehody bylo podle mluvčí nepřizpůsobení rychlosti vozidla schopnostem řidiče, povětrnostním podmínkám a stavu komunikace. Policisté dopravu od 11:00 pouštěli kyvadlově, po 12:00 byla silnice už zcela průjezdná.

Nehoda se stala ve středu v 8:45 mezi obcemi Hvězda a Mšec. "Řidič z okresu Jičín na namrzlé silnici přejel do protisměru a narazil do stromu," uvedla Nováková.

Záchranáři převezli pětatřicetiletého muže do kladenské nemocnice. "Stěžoval si na bolesti zad," uvedla Effenbergerová.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Polská PiS žádá přepočítání hlasů senátních v šesti obvodech, kde její kandidáti neuspěli

Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v pondělí požádala polský nejvyšší soud o přepočítání hlasů v několika volebních obvodech, kde předminulou neděli neuspěli její kandidáti na senátory poměrně malým rozdílem hlasů. PiS podle televize TVN 24 zatím požádala o přepočítání hlasů v šesti obvodech, kde údajně byla jako neplatná vyřazena část hlasů. V Polsku o půlnoci vyprší čas na námitky stran vůči volbám. PiS si v parlamentních volbách 13. října udržela většinu v dolní komoře parlamentu, Sejmu, ale přišla o většinu právě v senátu, což jí může komplikovat další vládnutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy