Obrazem: Praha uzavřená. Průvodce rozkopaným městem, kde bují uzavírky, opravy a havarijní stavy

Jeden z tipů, Náměstí Republiky. Na zbytek se podívejte v galerii.
Už se ztrácíte v tom, co je v Praze funkční a otevřené a co je zavřené, omezené nebo nefunkční? Jako třeba tady na Palmovce.
Projděte si nejkritičtější místa spolu s námi. Začněme v metru, které ročně přepraví víc než milion lidí. To má letos pro cestující přichystaných hned několik novinek.
Uzavřený vstup z Náměstí Republiky. Minimálně do srpna tudy do metra nechoďte, nejde to.
Pokračujme dál na trase B. Anděl. Východ opět jen na jedné straně - ve směru na Knížecí.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
18. 4. 2018 16:42
Už nevíte, co je v hlavním městě funkční a otevřené? A co je naopak zavřené, nefunkční nebo minimálně omezené? Máme pro vás průvodce, kam v Praze nyní nechodit.
 

Právě se děje

před 8 hodinami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy