dálnice D11

Provoz na D11 zastavila nehoda cisterny a srážka čtyř aut, obnovil se večer

Dopravu na dálnici D11 u Chlumce nad Cidlinou ve směru na Hradec Králové dnes od rána komplikovaly nehody. Od 62. kilometru směrem na Hradec se po odklizení havárie cisterny provoz obnovil večer, úsek mezi 50. a 62. kilometrem uzavřený kvůli hromadné nehodě čtyř aut byl zprovozněn po šesti hodinách kolem 22:30. Vyplývá to z informací mluvčí krajské policie Ivy Kormošové a policie na twitteru.

První nehoda se stala ráno na 67. kilometru, cisterna se překlopila na bok do příkopu, nikdo nebyl zraněn. Druhá nehoda se stala odpoledne na 60,5 kilometru před sjezdem z D11, souvisela s kolonou, která se tvořila při výjezdu z dálnice. Při nehodě dvou osobních a dvou nákladních aut utrpěl jeden člověk zranění.

Zdroj: ČTK

Nehoda pěti aut a kamionu uzavřela zhruba na dvě hodiny dálnici D11 u Chlumce nad Cidlinou

Hromadná nehoda pěti aut a kamionu uzavřela dnes večer zhruba na dvě hodiny dálnici D11 u Chlumce nad Cidlinou ve směru z Prahy na Hradec Králové. Obešla se bez zranění. Krátce před 21:00 byla dálnice v místě nehody zprůjezdněna, vyplývá z informací policie a Ředitelství silnic a dálnic ČR.

Nehoda se stala na 61. kilometru dálnice na hranicích Středočeského a Královéhradeckého kraje. Policie doporučila řidičům jedoucím na Hradec Králové sjíždět na silnici I/11 již na sjezdu na 42. kilometru u Libice nad Cidlinou.

Zdroj: ČTK
Pokračovat