Při střetech vojáků s horníky ve Venezuele zemřelo osmnáct lidí

ČTK ČTK
11. 2. 2018 22:20
Venezuelští vojáci se o víkendu na východě země střetli s horníky, kteří těží suroviny bez vyžadovaného povolení. Při potyčkách v oblasti, proslulé násilnostmi a válkami gangů, zahynulo 18 lidí, informovala agentura Reuters s odvoláním na venezuelská média. Místní guvernér Justo Noguera potvrdil, že jedna z vojenských jednotek musela čelit útoku. "Nemohu vám sdělit počty obětí, protože vyšetřování stále probíhá," dodal. Deník Correo del Caroni nicméně informoval, že o život přišlo v sobotu ráno 17 mužů a jedna žena.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Reuters

 

Právě se děje

před 35 minutami

Tesco varuje před podvodnými SMS zprávami o výhře v soutěži. Firma žádnou neorganizuje

Společnost Tesco varuje před podvodníky, kteří rozesílají lidem SMS zprávy o tom, že si mají u ní vyzvednout výhru v soutěži. Firma informovala, že žádnou takovou soutěž neorganizuje a zákazníci nemají na uvedené zprávy reagovat.

"Tato podvodná aktivita poškozuje dobré jméno společnosti Tesco. Podniká proto všechny dostupné kroky, aby ochránila své zákazníky i své podnikání," uvedli zástupci firmy.

V případě pochybností mají podle nich zákazníci kontaktovat zákaznickou linku firmy 800 222 555 a ověřit si, jestli jde o její oficiální soutěž.

Další zprávy