reklama
 
 

Děsivý zážitek na záchodě: Američan našel v míse živou krajtu. Myslel jsem si, že je to vtip, říká

22. 7. 2018 11:52
Šlo o neškodný, domestikovaný druh, který se v okolí nevyskytuje. Předpoklad, že zvíře uteklo svému chovateli, se vzápětí potvrdil.

Virginia Beach - Muž z města Virginia Beach na východním pobřeží Spojených států nemohl uvěřit svým očím, když doma našel v záchodové míse krajtu královskou.

"Myslel jsem si, že si ze mě někdo vystřelil," svěřil se James Hooper v pátek místní televizi WKTR s noční můrou každého, kdo se bojí plazů. Ven hada vytáhl přivolaný kamarád pomocí smyčky vytvořené na rybářském prutu, napsala agentura DPA.

"Když se dostávala ven, byla větší a větší," popisoval Hooper. Podle televizního kanálu oba přátelé následně zavolali úřad na ochranu zvířat. Tamní zaměstnankyně si také nejdřív myslela, že se jedná o žert. "Tohle je jedna z věcí, o které si myslíte, že se nemůže stát, ale teď se stala," řekla stanici Rebecca Franklinová.

Podle jejích slov prý šlo o neškodný, domestikovaný druh, který se v okolí nevyskytuje. Předpoklad, že zvíře uteklo svému chovateli, se vzápětí potvrdil. Na mužově facebookovém profilu hada poznali majitelé a ten samý den si jej přijeli na úřad vyzvednout. Hooper říká, že doma teď mají nové pravidlo pro užívání toalety: "Ještě než si sedneš, podívej se dolů."

autor: ČTK | 22. 7. 2018 11:52

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama