reklama
 
 

Škoda Auto postaví školící středisko za 167 milionů

7. 10. 2010 20:47
Od konce roku 2011 se zde budou školit a trénovat partneři firmy z celého světa

Kosmonosy - Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto ve čtvrtek v Kosmonosech slavnostně zahájila stavbu mezinárodního školícího centra.

Od konce roku 2011 se zde budou školit a trénovat partneři firmy z celého světa. Stavba bude stát asi 167 milionů korun. Informoval o tom mluvčí firmy Rudolf Dreithaler.

Odbytoví partneři značky Škoda budou v novém centru školeni především v oblastech techniky a procesů řízení a organizace a také IT. Denně může být proškoleno na 200 osob. Na celkové užitné ploše 5561 metrů čtverečních bude jak teoretická, tak i praktická výuka. Cílem je získané vědomosti okamžitě aplikovat v každodenní praxi.


"Kvalifikované a moderní koncepty školení pro naše partnery jsou rozhodující pro celosvětový úspěch značky Škoda. Know-how a kompetence pracovníků v autosalonu mají bezprostřední vliv na spokojenost zákazníků," řekl člen představenstva odpovědný za prodej a marketing Jürgen Stackmann.

Projekt je spolufinancován ze strukturálních fondů Evropské unie 67 miliony korun.

Automobilka v posledních letech do výstavby investovala několikrát. Před dvěma roky bylo například otevřeno v Boleslavi nové technologické centrum za téměř miliardu korun. Firma otevřením tohoto zařízení rozšířila plochu pracovišť technického vývoje o zhruba 70 procent proti předchozímu stavu.

Škoda rovněž v minulosti vybudovala v Boleslavi vzdělávací centrum pro 800 studentů

autor: ČTK | 7. 10. 2010 20:47

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Středočeský kraj

  reklama
  reklama
  reklama