Na R10 to ráno klouzalo, nabouralo tu pět aut

ČTK ČTK
10. 10. 2011 9:46
Při nehodách se zranili až čtyři lidé, policisté dopravu odklánějí
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Aktuálně.cz

Mnichovo Hradiště (Mladoboleslavsko) - Pět automobilů v pondělí ráno havarovalo na 59. kilometru rychlostní silnice R10 z Prahy do Turnova u Mnichova Hradiště kvůli kluzké vozovce.

Při nehodách se tři až čtyři lidé zranili, řekl mluvčí boleslavské policie Ladislav Mareš. Policisté dopravu odklánějí přes Mnichovo Hradiště a Březinu zpět na R10.

Dodávka a další čtyři osobní automobily havarovaly podle policie kvůli kluzké vozovce. Zda bylo namrzlá, není zatím zcela jasné. "Mrholí a teploty se blíží nule," uvedl Mareš.

Policisté jsou nyní na místě a nehody vyšetřují.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 34 minutami

Policisté u Uherského Hradiště evakuují několik stovek lidí kvůli možnému nálezu letecké pumy

Policisté v Kunovicích u Uherského Hradiště evakuují několik stovek lidí kvůli možnému nálezu letecké pumy v průmyslovém areálu. Policie o tom informovala na Twitteru. Na místo míří pyrotechnik. Podle dostupných informací se evakuace týká areálu letecké továrny na západním okraji města. Sídlí v něm několik firem.

Koncem září si nález nevybuchlé letecké pumy z druhé světové války vyžádal v Liberci evakuaci asi 5000 lidí. Trvala zhruba šest hodin. Pyrotechnici pumu zajistili a odvezli do bezpečného prostoru k likvidaci.

Zdroj: Domácí , ČTK
Další zprávy