Lupič vykradl banku v Dejvicích. Uvnitř nechal podezřelý balíček, na místě zasahují pyrotechnici

ČTK ČTK
Aktualizováno 16. 2. 2018 20:57
Neznámý pachatel přepadl v pátek odpoledne banku v Praze 6. Při loupeži nebyl nikdo zraněn. Protože pachatel zanechal na pobočce podezřelý balíček, zasahuje na místě pyrotechnik. Informaci serveru iDnes.cz policejní mluvčí Jan Rybanský. Bankovní pobočku v Dejvické ulici pachatel přepadl kolem 16:00. Kolik peněz si lupič z banky odnesl, policejní mluvčí neuvedl. Po lupiči policisté pátrají. Nasazen byl i vrtulník.
Banka v pražských Dejvicích.
Banka v pražských Dejvicích. | Foto: Ludvík Hradilek
 

Právě se děje

před 9 minutami

Petříček odstoupil z pražské kandidátky ČSSD do sněmovních voleb. Kritizuje narušení demokratické tvorby listiny či kšeftování s hlasy a trafikami

Zdroj: ČTK
před 18 minutami

V elektrárně Dukovany se smrtelně zranil pracovník, propadl střechou skladu

V Jaderné elektrárně Dukovany se ve středu smrtelně zranil zaměstnanec dodavatelské firmy. Propadl střechou pomocného skladu, která nebyla určená k pohybu osob. Ani přes okamžitý zásah kolegů a záchranářů se ho nepodařilo zachránit, sdělil mluvčí elektrárny Jiří Bezděk. Okolnosti neštěstí prověřuje firma ČEZ, inspektorát práce i policie.

"Oznámení jsme přijali," uvedla mluvčí krajské policie Dana Čírtková. Elektrárna je podle mluvčího připravená poskytnout veškerou součinnost a možnou podporu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy