Policie obvinila dva lidi z vraždy muže na Lounsku. Jeho tělo objevili ve čtvrtek v lese

ČTK ČTK
27. 1. 2018 19:00
Tělo mladého muže bylo nalezeno v lese nedaleko polní cesty mezi Bitozevsí a její částí Tatinná. Policie podala návrh na uvalení vazby na dva zatčené. Bližší informace hodlá policie poskytnout v pondělí.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock

Bitozeves (Lounsko) - Kriminalisté zadrželi dvě osoby, které obvinili z vraždy v Bitozevsi na Lounsku. Tělo mladého muže bylo nalezeno v lese ve čtvrtek. Policie podala podnět státnímu zástupci s návrhem na uvalení vazby, řekla ČTK severočeská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

V médiích se objevilo, že zadrženými osobami jsou dva muži. "Nemohu to potvrdit, další informace budou k dispozici v pondělí," uvedla Poláčková. 

Tělo mladého muže bylo nalezeno v lese nedaleko polní cesty mezi Bitozevsí a její částí Tatinná.

V Ústeckém kraji jde o druhý případ vraždy v letošním roce. Prvním byla dvojnásobná vražda na Ústecku. Podle dosavadního policejního vyšetřování vnikli dva muži do chaty, kde byla pětičlenná rodina. Jeden z nich zastřelil rodiče a sám spáchal sebevraždu. Druhý se po několika dnech sám přihlásil policii. Motivem byly údajně peníze.

 

Právě se děje

před 17 minutami

První kolo testů mezi sudími neodhalilo žádný případ koronaviru

Všichni rozhodčí, kteří budou řídit zápasy obnovené sezony první a druhé fotbalové ligy, měli v prvním kole testů negativní výsledek na nemoc covid-19. Žádný pozitivní případ na nový typ koronaviru se neobjevil ani mezi delegáty. ČTK to řekl Michal Jurman, tiskový mluvčí Fotbalové asociace ČR, pod kterou sudí spadají.

Další zprávy