Policie obvinila dva lidi z vraždy muže na Lounsku. Jeho tělo objevili ve čtvrtek v lese

ČTK ČTK
27. 1. 2018 19:00
Tělo mladého muže bylo nalezeno v lese nedaleko polní cesty mezi Bitozevsí a její částí Tatinná. Policie podala návrh na uvalení vazby na dva zatčené. Bližší informace hodlá policie poskytnout v pondělí.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock

Bitozeves (Lounsko) - Kriminalisté zadrželi dvě osoby, které obvinili z vraždy v Bitozevsi na Lounsku. Tělo mladého muže bylo nalezeno v lese ve čtvrtek. Policie podala podnět státnímu zástupci s návrhem na uvalení vazby, řekla ČTK severočeská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

V médiích se objevilo, že zadrženými osobami jsou dva muži. "Nemohu to potvrdit, další informace budou k dispozici v pondělí," uvedla Poláčková. 

Tělo mladého muže bylo nalezeno v lese nedaleko polní cesty mezi Bitozevsí a její částí Tatinná.

V Ústeckém kraji jde o druhý případ vraždy v letošním roce. Prvním byla dvojnásobná vražda na Ústecku. Podle dosavadního policejního vyšetřování vnikli dva muži do chaty, kde byla pětičlenná rodina. Jeden z nich zastřelil rodiče a sám spáchal sebevraždu. Druhý se po několika dnech sám přihlásil policii. Motivem byly údajně peníze.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Šampionem IndyCar je podruhé během tří let Američan Newgaarden

Americký pilot Josef Newgarden vyhrál zámořský formulový šampionát IndyCar. 28letému jezdci k tomu stačilo v neděli dojet osmý v závěrečném podniku sezony, který hostil okruh Laguna Seca. Do závodu, který vyhrál jeho krajan Colton Herta, vjížděl s náskokem 41 bodů na dalšího Američana Alexandera Rossiho. Toho ale v celkovém pořadí nakonec v souboji o druhé místo přeskočil Francouz Simon Pagenaud. Šampion z roku 2017 Newgarden vybojoval pro svůj tým Penske už 35. titul vítěze IndyCar.

Další zprávy