Muž nalezený v lesíku u Bitozevsi byl zavražděn, policie hledá svědky

ČTK ČTK
26. 1. 2018 11:39
Tělo mladého muže bylo nalezeno v lese nedaleko polní cesty mezi Bitozevsí a její částí Tatinná.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Jan Langer

Bitozeves (Lounsko) - Muž, jehož tělo se ve čtvrtek našlo u Bitozevsi na Lounsku, byl zavražděn, pachatele policie nemá. "Kriminalisté hledají svědky, kteří v okolí lesíku v posledním týdnu byli," řekla krajská policejní mluvčí Alena Bartošová. Totožnost mrtvého policie zná.

Tělo mladého muže bylo nalezeno v lese nedaleko polní cesty mezi Bitozevsí a její částí Tatinná. "Prvotní indicie směřovaly k podezření na násilnou smrt. Na základě toho na místo vyjeli krajští policisté a soudní lékař. Ohledáním těla mladého muže se podezření na cizí zavinění potvrdilo. Přesnou příčinu úmrtí stanoví až nařízená soudní pitva, která proběhne dnes," uvedla Bartošová.

Pachatele vraždy kriminalisté nemají. V současné době vyhodnocují důkazy a stopy z místa činu. Policie zároveň hledá svědky, kteří se v okolí nálezu těla pohybovali. "Žádost směřuje na občany, kteří se od pátku 19. ledna 2018 do dopoledních hodin včerejšího dne, 25. ledna 2018, pohybovali v okolí místa nálezu těla, tedy v katastru obce Bítozeves," dodala Bartošová. Informace policie přijme na tísňové lince 158.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Sanders v průzkumu dále sílí, Bidenovi přebírá černošské voliče

Americký senátor Bernie Sanders si v průzkumu upevnil vedení v boji o prezidentskou nominaci Demokratické strany. Svému rivalovi Joe Bidenovi navíc přebírá černošské voliče, kteří dosud bývalého viceprezidenta upřednostňovali. Vyplývá to z průzkumu veřejného mínění společnosti Ipsos, jehož výsledky dnes zveřejnila agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Producent Weinstein skončil po odsuzujícím verdiktu v nemocnici

Bývalému filmovému producentovi Harveymu Weinsteinovi se cestou od soudu do vězení přitížilo a musel být převezen do nemocnice. Stalo se tak poté, co jej porota v pondělí uznala vinným ze sexuálního napadení a z lehčí formy znásilnění, za což mu hrozí až 29letý trest vězení. Dnes o tom informovala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy