reklama
 
 

Vrah prodavačky z obchodního centra Letňany se policistům přiznal. Soud ho poslal do vazby

12. 4. 2018 11:43
Muž nebyl v minulosti trestaný. Pachatele policisté dopadli ve středu ráno, když nahý přišel do jedné z administrativních budov v Karlíně.

Praha - Šestadvacetiletý muž podezřelý z úterní vraždy prodavačky v obchodním centru v Praze Letňanech je ve vazbě. Policie ho stíhá za vraždu, ke které se doznal. V minulosti nebyl trestaný. Kriminalisté pravděpodobného pachatele zadrželi ve středu.

Dvaačtyřicetiletou prodavačku zabil v úterý večer v prodejně oděvů muž, který se tam převlékl do nových šatů, po vraždě ukradl z pokladny peníze a odešel. Ve středu ráno policie po podezřelém vyhlásila pátrání a po několika hodinách ho zadržela. Policisté muže dopadli na základě oznámení od záchranné služby, která jim sdělila, že podezřelého ve středu dopoledne převážela z Karlína do psychiatrické léčebny.

Podle policistů muž podezřelý z vraždy nechal na místě činu své staré oblečení a odešel z prodejny v novém tmavém obleku. V souvislosti s pátráním policie na svém webu zveřejnila záznamy z kamer, které muže zachytily, a fotografie oblečení, které měl muž původně na sobě.

autor: ČTK | 12. 4. 2018 11:43

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Vyberte region

  reklama
  reklama
  reklama