Chodil nahý po Karlíně. Podezřelého z vraždy v Letňanech převezli do Bohnic, až pak ho poznali

Domácí Domácí
Aktualizováno 11. 4. 2018 16:52
Zavražděná prodavačka byla nalezena v zázemí jednoho z obchodů s oblečením v obchodním centru v Letňanech.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Ludvík Hradilek

Praha - Ve středu ráno vzbudil v Karlíně pozornost muž, který přišel nahý do jedné z tamních administrativních budov. Přivolaní městští strážníci jej pak předali záchranářům, kteří ho převezli do psychiatrické léčebny v Bohnicích. Až později se ukázalo, že jde o muže podezřelého z vraždy prodavačky v obchodním centru Letňany.

"Kolem půl osmé ráno přijalo centrální operační středisko oznámení, že do administrativní budovy v Karolinské ulici v Praze 8 přišel nahý muž," sdělila mluvčí pražské městské policie Irena Seifertová.

Strážníci se vydali na místo a zjistili, že se oznámení zakládá na pravdě. "Vzhledem k tomu, že byl muž zjevně psychicky narušen, nebyl agresivní, strážníci přivolali na místo kolegy ze záchranné služby," dodala mluvčí. 

Záchranáři šestadvacetiletého muže převezli do Bohnic. Toho, že se podobá údajnému vrahovi z Letňan, si všimli až později. 

"Po zveřejnění snímků hledaného si záchranáři všimli podobnosti s pacientem a zalarmovali policii," dodala pražská záchranka na Twitteru.

Zavražděná prodavačka byla nalezena v zázemí jednoho z obchodů s oblečením v obchodním centru v Letňanech. Podle policie pachatel přišel do obchodu, tam se převlékl do nových šatů a dvaačtyřicetiletou ženu zavraždil. Následně vykradl pokladnu a z obchodu odešel. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy