reklama
 
 

Při srážce dvou kamionů, dodávky a osobního auta u Jičína zahynul řidič. Silnice je uzavřena

2. 2. 2016 14:11
Druhá smrtelná autonehoda v Královéhradeckém kraji v jeden den se stala na obchvatu Jičína kolem úterního poledne. Střetly se dva kamiony, do kterých následně vrazila dodávka a osobní automobil. Jeden z řidičů kamionu zemřel, další čtyři lidé skončili se zraněními v nemocnici. Kvůli nehodě bude podle policistů obchvat Jičína několik hodin uzavřený. V úterý ráno devětadvacetiletý řidič octavie v Hořičkách na Náchodsku narazil do domu a na místě zemřel.

Jičín - Na obchvatu Jičína se v úterý kolem poledne střetly dva kamiony, do kterých následně vrazila dodávka a osobní automobil. Jeden z řidičů kamionu zemřel, další čtyři lidé skončili se zraněními v nemocnici. "Hlavní silnice I/16 je v místě nehody uzavřená," upřesnila mluvčí jičínské policie Hana Klečalová.

Podle mluvčí čtyřicetiletý řidič nákladního automobilu Volvo, který jel ve směru od Mladé Boleslavi na Hradec Králové, vyjel z nezjištěných příčin do protisměru, kde se čelně srazil s protijedoucím nákladním vozem Mercedes. "Do havarovaných vozidel narazila dodávka a osobní vůz," řekla Klečalová. Při nehodě zemřel řidič mercedesu, v nemocnici skončili také řidiči druhého nákladního vozu a dodávky a také dvě spolujezdkyně z osobního auta.

Kvůli nehodě bude podle Klečalové obchvat Jičína několik hodin uzavřený. "Provoz je vedený po objízdných trasách po místních komunikacích, je potřeba dbát pokynů policistů," řekla mluvčí.

V Královéhradeckém kraji to je v úterý již druhá tragická nehoda, ráno devětadvacetiletý řidič octavie v Hořičkách na Náchodsku narazil do domu a na místě zemřel. Ze silnice vyjel z dosud nezjištěných příčin.

autor: ČTK | 2. 2. 2016 14:11

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Královéhradecký kraj

  reklama
  reklama
  reklama