Při nehodě na dálnici byli zraněni čtyři lidé, D10 byla několik hodin uzavřena

ČTK ČTK
Aktualizováno 31. 1. 2016 11:14
Při nehodě na dálnici D10 nedaleko Mnichova Hradiště byli ráno zraněni čtyři lidé, dálnice byla na 64. kilometru ve směru na Turnov tři hodiny uzavřena. Příčinu nehody vyšetřuje policie. Nyní už jsou následky nehody odstraněné a provoz je bez komplikací, řekl policejní mluvčí Pavel Truxa. Při nehodě se kolem 8:00 poblíž sjezdu na Březinu srazila dvě osobní auta a dodávka. "Řidiče dodávky po nezbytném ošetření na místě přepravil vrtulník do liberecké nemocnice," uvedla mluvčí středočeské záchranné služby Petra Effenbergerová. Další dva cestující byli převezeni do spádové nemocnice s lehčími poraněními.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Prezidentem lékařské komory se stal její dosavadní šéf Kubek

Českou lékařskou komoru (ČLK) povede dalších pět let její dosavadní šéf Milan Kubek. Na sobotním sjezdu v Praze získal post prezidenta již počtvrté. Kubek ve volbě porazil současného viceprezidenta stavovské organizace lékařů Zdeňka Mrozka.

Kubek získal 176 hlasů, Mrozek 108. Nikdo další nekandidoval. Volba trvala téměř tři hodiny, delegáti si nového šéfa odhlasovali až ve třetím kole.

Staronový prezident ČLK stojí v čele komory 15 let, organizaci vede od roku 2006, Předtím byl Kubek, který má angiologickou ambulanci na poliklinice v Praze 9, předsedou Lékařského odborového klubu. Podle Kubka by ČLK měla poskytovat svým členům co nejlepší servis.

Zdroj: ČTK
Další zprávy