Zloději vyloupili zlatnictví v centru Karlových Varů, pátrá po nich vrtulník i psi

ČTK ČTK
Aktualizováno 4. 2. 2019 11:55
Neznámí zloději vyloupili v pondělí ráno v Karlových Varech zlatnictví. Podle prvních odhadů způsobili škodu za několik milionů korun, informovala krajská policejní mluvčí Kateřina Krejčí. Vloupání se odehrálo v lázeňské části města na jedné z nejrušnějších karlovarských ulic, na Staré Louce.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Jakub Plíhal

Na objasnění případu a dopadení pachatele policie pracuje. "Nasadili jsme do pátrání i vrtulník a policejní psy," doplnila Krejčí bez dalších podrobností.

Celé dopoledne stála kolem zlatnictví, které je součástí objektu hotelu Krásná královna, policejní auta a policisté v civilu i v uniformách vloupání vyšetřovali.

"Když jsme na 9:30 přišly do práce, tak už tady policejní auta stála a všude byli policisté," řekly pracovnice sousedního klenotnictví Pandora. Vyloupené zlatnictví ale není ohrazeno policejní páskou, a tak si běžní turisté nebo lázeňští hosté většinou ničeho nevšimli.

Policie zatím nezveřejnila žádné další detaily o činu nebo pravděpodobných pachatelích. Zlatnictví se stalo terčem zločinců v Karlových Varech už podruhé v posledních týdnech. Na konci ledna bylo přepadeno zlatnictví poblíž autobusového nádraží.

 

Právě se děje

Další zprávy