reklama
 
 

Policie dopadla podezřelé z přepadení zlatnictví v Teplicích a obvinila muže z vraždy

Aktualizováno 19. 12. 2018 10:21
Loupežné přepadení klenotnictví v Teplicích | Video: Policie ČR
Ústečtí krajští kriminalisté zadrželi  čtyři lidi podezřelé z pondělního loupežného přepadení klenotnictví v Krupské ulici v Teplicích. Zároveň zatkli člověka podezřelého z vraždy mladé ženy, jejíž tělo bylo nalezeno 12. prosince v Teplicích.

Podle policejní mluvčí Šárky Poláčkové v obou případech probíhají procesní úkony, proto nelze sdělit o případech bližší informace. Ty by měla policie zveřejnit ve čtvrtek na tiskové konferenci.

Podle serveru aktu.cz byli čtyři lupiči, kteří v pondělí dopoledne přepadli teplické klenotnictví, zadrženi v Praze. Server uvedl, že pražská policie u Karlova náměstí objevila stříbrný Renault Laguna, kterým lupiči ujeli z místa činu, celou noc ho hlídala a ráno podezřelé zadržela.

Mrtvou ženu nalezl svědek 12. prosince v ulici Nákladní v Teplicích. Následná soudní pitva potvrdila, že žena byla zavražděna. Místo, kde tělo leželo, znají místní jako lokalitu, kde se scházejí prostitutky.

Ze zvlášť závažného činu vraždy obvinili cizince, uvedla ústecká policie na svých webových stránkách bez dalších detailů.

19. 12. 2018 10:12

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama