Při nehodě u Boskovic zemřela spolujezdkyně, dva zranění

ČTK ČTK
6. 11. 2016 16:45
Jeden lidský život si v neděli vyžádala srážka dvou osobních aut u Boskovic na Blanensku. Další dva lidé se zranili, z toho jeden těžce. Silnice z Boskovic na Knínice byla celé dopoledne uzavřená kvůli odstraňování následků nehody, řekl mluvčí hasičů Jan Dvořák. Osobní auta se srazila čelně. Jeden šofér utrpěl těžká zranění a vrtulník jej transportoval do nemocnice. Jeho spolujezdkyně při nehodě zemřela. Řidič protijedoucího auta utrpěl lehké zranění. Podle informací od policejního mluvčího Pavla Švába jde o pravděpodobného viníka nehody. "Mladý muž z BMW skončil v nemocnici, provedené testy na místě nehody vyloučily požití alkoholu nebo jiných návykových látek," uvedl Šváb.
Ilustrační snímek.
Ilustrační snímek. | Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

Aktualizováno před 9 minutami

Prezident Zeman udělí zesnulému Petru Kellnerovi nejvyšší státní vyznamenání

Prezident Miloš Zeman udělí Řád bílého lva tragicky zesnulému většinovému vlastníkovi investiční skupiny PPF Petru Kellnerovi. Uvedl to pro server Blesk.cz. Řád Bílého lva je nejvyšším státním vyznamenáním České republiky.

"Bude mi strašně líto, že to bude in memoriam," řekl k plánovanému kroku Zeman.

Šestapadesátiletý nejbohatší Čech Kellner zahynul předminulou sobotu na Aljašce při havárii vrtulníku. Ředitel skupiny PPF pro vztahy s veřejným sektorem Vladimír Mlynář v pátek uvedl, že za nehodou zřejmě nestála technická závada, ale souhra nešťastných náhod, povětrnostních a přistávacích podmínek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy