Diskuse k článku: Víc než jen hračkářství. Řetězec Hamleys otevře v Praze "výkladní skříň"

Víc než jen hračkářství. Řetězec Hamleys otevře v Praze "výkladní skříň" Přes šest tisíc metrů čtverečních prodejní plochy má nabídnout první obchod řetězce Hamleys ve střední Evropě. Na jaře příštího roku jej otevře v pražské ulici Na příkopech. Rozměry pobočka trumfne i mateřský obchod v Londýně. Cílit chce především na Čechy. Díky poloze v centru města ale nejspíš přiláká i řadu turistů. Od ostatních hračkářství se chce lišit konceptem – spíše než hračkářstvím je nákupním zábavním parkem.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 10 minutami

Vrátili jste se z oblasti s koronavirem? Zůstaňte chvíli doma, doporučil Číňanům Peking

Úřady v čínském hlavním městě Pekingu vyzvaly obyvatele města, kteří se vracejí z oblastí zasažených novým typem koronaviru, aby 14 dnů zůstali doma, a zabránili tak šíření nákazy. Informuje o tom agentura Reuters. Podobnou výzvu vydala i obchodní metropole Šanghaj.

Čína zesiluje opatření, aby zamezila šíření viru, kterým se od konce loňského roku v nejlidnatější zemi světa nakazilo více než 800 osob a 26 z nich zemřelo. Uzavřena je desítka měst v centrální provincii Chu-pej, odkud se nákaza šíří a odkud je hlášeno nejvíce případů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy