Foto: Galerie Butovice změnila tvář, přibyl i Plankton. Podívejte se, čím chce přilákat zákazníky

Klikněte pro vstup do galerie.
Takto vypadalo pražské obchodní centrum Galerie Butovice před zahájením rekonstrukce v roce 2015.
Na místě, kde dnes nově stojí nábytkářský řetězec Kika, nebylo nic.
V lednu 2016, se začaly dít věci...
Přijeli stavbaři, upravili povrch i cesty a zmenšili původní parkoviště zhruba o 200 míst.
Foto: Jakub Plíhal
Iva Špačková Iva Špačková
16. 3. 2018 7:45
Obchodní centrum v pražských Butovicích otevřelo po rozsáhlé rekonstrukci. Díky nábytkářskému řetězci je o 40 procent větší a díky novému designu působí mladší. Podívejte se, jakou proměnou prošlo od roku 2016.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 3 minutami

V centru Minsku se upálil člověk, motiv jeho činu zatím není znám

V centru běloruského hlavního města Minsku se před sídlem vlády zapálil muž, uvedl v pátek nezávislý server Tut.by s odvoláním na očitá svědectví a pořízené snímky a videa. Zraněného odvezla do nemocnice sanitka. "Zatím nemáme informace, že by někdo zemřel," řekla mluvčí ministerstva vnitra Olga Čemodanovová podle agentury Interfax.

Ministerstvo zdravotnictví uvedlo, že zraněný je v bezvědomí a podle prvního vyšetření záchranářů utrpěl popáleniny na více než 50 procentech těla. "Pětatřicetiletý muž se polil nezjištěnou tekutinou a pak se zapálil. Plameny uhasili kolemjdoucí a policisté," uvedli vyšetřovatelé podle Tut.by. O totožnosti a motivech zraněného se zatím neobjevily podrobnější informace.

Zdroj: ČTK
před 24 minutami

Pražská policie prověřuje čtvrteční incident ve sněmovně, při kterém poslanec Volný fyzicky napadl jiného poslance, pro podezření z výtržnictví.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Opoziční ODS, KDU-ČSL a TOP 09 budou usilovat o zřízení sněmovní vyšetřovací komise k havárii na Bečvě. Pokud neuspějí, založí expertní tým.

Zdroj: ČTK
Další zprávy